Wpis z mikrobloga

@panmercedes: Ja mam wrażenie, że to się zajebiście popsuło, jak próbowałem z 8 lat temu, a pamiętałem z dzieciństwa. W sensie 8 lat temu to już nie było dzieciństwo. Pamiętasz jak sponsorowali Bar albo Dwa Światy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Larsberg: zza granicy da się ściągnąć, ale pies wie z jaką datą ważnościa. Pewnie doskonale wiecie, że Pepsi z 1-2 miesiecznym terminem ważności smakuje trochę gorzej od takiej z 6-miesięcznym chociażby.
  • Odpowiedz
@panmercedes: Tak. Wtedy byly dobre. Tak jak Lift, który się mocno #!$%@?ł. A pamiętasz Mirindę Truskawkową? Byla supcio, mimo ze fest slodka.
W ogóle wiem, że po latach moze cos gorzej smakować, bo idealizujemy swoją mlodosc, ale pamietam, ze jak 1szy raz jadlem Kinder Country to mi zajebiscie smakowalo, i dalej, po latach mi smakuje, więc to nie do końca tak.
  • Odpowiedz
@ebismolarek: nie cierpię "smakowych" wersji napojów takich jak Pepsi, Fanta czy Cola (wyjątkiem jest Coca-Cola Peach bo przypomina gumę Turbo). Na przestrzeni lat nasz gust ulega zmianie, ale możliwe, że receptury również się zmieniają.
  • Odpowiedz
@bitcoholic, @Anonymous123232, @lenythenub, @jebluschytrus, @Larsberg, @WinterLinn, @ejsidisi, @Buniu

Panowie, dziękuję za plusy, wiele dla mnie znaczą. Proponuję spamować profile społecznościowe/maile/etc. PepsiCo Poland żeby przywrócili nam tem smak. Będą siurki proponować Pepsi Lime (już ja ich znam), ale nie dajcie sobie wmówić, że to gówno ze słodzkiem może być smaczne.
Ludzie od Frugo tak spamowali i w końcu i im przywrócili byli.
  • Odpowiedz
@ebismolarek: najlepsza pepsi (,)

ale na pocieszenie, ostatnio kupiłem w żabce Coca Colę Zero o smaku cytrynowym 0.85L, całkowita nowość, smakuje naprawdę dobrze (i do tego zero cukru!)
  • Odpowiedz