Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porcupineG: Tytuł: Potwierdzenie zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19

Treść:

Przyjęcie zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19

Twoje zgłoszenie chęci szczepienia przeciw COVID-19 zostało przyjęte

Kliknij, aby potwierdzić chęć zgłoszenia na szczepienie

[Tu przycisk "Potwierdź"]

W momencie, gdy Twoja grupa populacyjna zostanie objęta szczepieniami, zostanie dla Ciebie automatycznie wystawione e-skierowanie na szczepienie, o czym poinformujemy Cię odrębnym e-mailem. Od tego momentu będziesz już mógł umówić się na szczepienie do wybranego przez siebie Punktu
@yggdrasill: nie, nie mam i też jestem bardzo ciekaw czy jutro będę mógł się zarejestrować
mam tylko tego maila o tytule jaki wskazałeś
jakoś nie mam zaufania, że mnie poprawnie oznaczą, biorąc pod uwagę ile jaj było jak ta chęć szczepienia była aktywna
@sarevok123: a kto to wie... Jeżeli wszystko zadziała prawidłowo (he, he, he) to tak właśnie powinno być - logujemy się jutro, jest skierowanie i cyk, można wybierać terminy.
Bo tak jest w jak rozumiem rocznikach, które się cyklicznie odpalają.
Warto sprawdzać jeszcze dzisiaj w ciągu dnia, moja mama, jak doszło do jej rocznika, dostała dzień wcześniej jakoś w środku dnia właśnie.


@Rivo: moi byli zapisani w styczniu i udalo im się dostac skierowania podczas tej akcji 01.04. W każdym razie jak sprawdzałem potem na epacjencie, to skierowania były wystawione 31.03 ok 20-21. I tak właśnie od dzisiaj od 21 zamierzam kampić na koncie i palic f5 fo wytarcia napisu