Wpis z mikrobloga

Odebrałem dzisiaj kolejną PS5 z euro, w której cewki #!$%@?ą głośniej niż w mojej poprzedniej sztuce - musiałem ją oddać bo miała wadliwy napęd. Mam ten bardziej cichy wiatrak ale nie umywa się on do tego z oficjalnego teardown ps5. Jako, że @Libra_Versus_Libra 7 razy zwracał swoje sztuki i nie było jako takiej różnicy… Stwierdzam, że #!$%@? i przyzwyczaję się do tych świerszczy. Tymczasem wracam grać w remaster spidermana. Pozdro
#ps5
  • 19
  • Odpowiedz
@SF71H: Pan Libra też się przyzwyczaił do tego gdy grał ale nie mógł się przyzwyczaić do zasypiania z piszczącymi cewkami gdy konsola w trakcie nocy pobierała gierki. Ciekawy jestem dalszego rozwoju sytuacji - wołaj.
  • Odpowiedz
@SF71H Wychodzi na to że wygrałem loterie bo moja PS5 jest cichutka, jedynie jak się zbliżyć uchem do konsoli tak na 5 cm to słychać jak coś tam bzyczy a tak to wszystko spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SF71H: ja mam i nideca i coil whine. Zastanawiam się czy nie oddać na gwarancję, żeby chociaż wentylator wymienili. U mnie przy pobieraniu w trybie czuwania nie słychać nic, jedynie podczas gier
  • Odpowiedz
  • 1
@SF71H chyba w Polsce jakies gorsze modele są, razem z 4 kumplami w Niemczech zamówiliśmy ps5 z otto, kazdy dostał wentylatory z delty i znikomy coil whine, chyba ze akurat taki drop był nie mam pojęcia. Być może również nie slysze tego tak głośno bo gram na tv 75" i siedze na drugim końcu pokoju, nie wiem.
  • Odpowiedz
Być może również nie slysze tego tak głośno bo gram na tv 75" i siedze na drugim końcu pokoju, nie wiem.


@profus: ja myślę że to to, ostatnio jeden który mówił że głośno mu chodzi konsola, miał ją ustawiona dosłownie obok siebie ponieważ grał przy biurku z monitorem.
  • Odpowiedz