Wpis z mikrobloga

Nawet jeżeli jakimś cudem uda mi się kogoś znalezć to wiem że ja będę próbował nadrobić lata samotnej młodości i będę chciał być tym romantycznym zakochanym chłopakiem i jezdzić na pikniki z różową czule ją przytulając podczas gdy ona będzie miała całą historię przeżyć i będzie chciała tylko "poważnego" dorosłego chłodnego związku.
Coraz mniej wierzę w prawdziwą słodką naiwną miłość po okresie nastoletniości.
Jeden z najważniejszych aspektów rozwoju młodego człowieka mnie ominął i teraz będę desperacko próbował to nadrobić kiedy inni już żyją całkowicie czym innym.
#blackpill #przegryw
  • 18
Ziomek, w wieku 20 lat to ja mialem przed soba jeszcze pare lat prawictwa.

A dzis, 33lvl, caly czas szukam tej mojej nastoletniej milosci. I wiem ze znajde.

Tinder i inne scieki typu badoo itp to zaden wyznacznik Twojego wygladu i powodzenia.Atakuj realny swiat i #!$%@? miej w niepowodzenia. Ja zamykam tak srednio 1/40 tematow. Mysle ze to i tak dobry wynik.
@interpenetrate:
Nie zaliczam/nie podrywam na wynik. Gdybym chcial moglbym po prostu czekac i krecic sie w damskim towarzystwie, samo by przyszlo. Moglbym nawet tak poczekac i nabic 40/40. Nie interesuja mnie jednorazowe znajomosci, jesli atakuje ( ͡ ͜ʖ ͡), to tylko do dziewczyn z ktorymi chce tez spedzac czas poza lozkiem, tam skala trudnosci rosnie. I to jest fajne. Wzialem sobie raz na ONS jednego pustaka