Wpis z mikrobloga

#sluchajs, czyli słuchaj i zgarniaj hajs
#rozdajo #pieniadze

8BB - song 2:  ▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓: https://www.youtube.com/watch?v=LqmO8qkeoYk

8BB to mój projekt z muzyką elektroniczną (początkowo bardziej ośmiobitową, z czasem mniej), który w końcu zaczynam udostępniać, bo nie mam innego pomysłu, co z tym zrobić ;)

Tutaj numer 2. Na kanale jest też  "jedynka", a wszystkiego jest w sumie ~15, z każdym kolejnym coraz lepiej, trudniej i ambitniej.


Rozdajo:
Posłuchaj i zostaw plusa, a jeśli się podoba - roześlij znajomym lub wrzuć na FB. Jeśli do środy 28 kwietnia 2021 przybędzie na YT min. 150 odsłon (jest 10), to wylosuję jedną osobę, której przeleję 50zł (lub przeznaczę na wskazany cel).

Obserwuj:
#sluchajs - miejsce, gdzie płacę za słuchanie muzyki (czasem symbolicznie, a czasem... mniej symbolicznie)
#bzdr - miejsce, gdzie publikuję wszystko, co robię (również muzykę, za słuchanie której nie płacę, bo nie mam tyle pieniędzy)
Kanał na YT

  • 5
  • Odpowiedz
@bzdr: teraz widzę, że tej informacji chyba nie widać od razu, bo wykop ucina posty - do wygrania jest 50zł, które po spełnieniu warunku przeleję wylosowanej osobie (lub na wskazany przez nią cel)
  • Odpowiedz
odsłuchałem, musisz znaleść grupę na fb, forum pasjonatów takiej muzyki


@Anoniemamowy: muzykę robię różną - to jeden z moich czterech (na tę chwilę) projektów i będę szukał różnych sposobów na dotarcie do kogokolwiek. Na razie wpadłem tutaj, potem zobaczymy ;)
  • Odpowiedz
pewnie, powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Anoniemamowy: ale zachęcam mimo wszystko do obserwowania - nawet jeśli nie do końca twój gatunek, to późniejsze numery potrafią zaskakiwać, a może coś z innych projektów ci podejdzie ;)
  • Odpowiedz