Wpis z mikrobloga

#telewizory
Pany doradźcie mi coś w tej materii telewizorów.
Ogolnie wprowadzam się do nowej chaty i chce ja doposażyć w jakieś rtv i agd stąd kusi mnie promo w euro/media że jak wbije w jakiś próg cenowy to dostanę większy rabat (promocja odpowiednio do sklepu "do 6800/7000pln rabatu"). Doskonale zdaje sobie sprawę też że ograniczam sobie tym wybór bo często pakują tam rzeczy które nie schodzą lub są droższe i często pomijane. Z drugiej strony skoro i tak muszę dokupić rzeczy typu suszarka/odkurzacz czy grill elektryczny to mogę sobie dobić na konkretną obniżkę i kupić coś dobrej jakości.

Co do samych TVikow. Mam kompletny mętlik w głowie. Kogo nie zapytam to co innego mówi. Jeden ze lepiej jak najtaniej i jak największy, drugi mówi że warto dopłacić za jakiś OLED. Trzeci że kupuj z Tizenem/webOS bo android zacznie mulić... Żona mówi że tv za 8k (cebuli nie rozdzielczości) to też przesada.

Odległość od kanapy to jakieś 2,5m.

Zastosowanie, żona jakiś serial, dziecko bajki, ja lubię oglądać YT, czasem jakiś netflix. Z czasu może odpalę laptopa/komputer i podłącze zeby w coś pograć bo nie lubię konsol dlatego tez zawołam w #pcmasterrace

Kjurwa łeb już mnie boli bo już mam presję czasu.
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Huntley xD nie no ja tvp to oglądam ale ewentualnie w środę wieczorem jak dobra liga mistrzów leci ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie no uważam że gry na tv to już przesada
  • Odpowiedz
Co do samych TVikow. Mam kompletny mętlik w głowie. Kogo nie zapytam to co innego mówi. Jeden ze lepiej jak najtaniej i jak największy, drugi mówi że warto dopłacić za jakiś OLED. Trzeci że kupuj z Tizenem/webOS bo android zacznie mulić... Żona mówi że tv za 8k (cebuli nie rozdzielczości) to też przesada.


@Pobsky8: to zależy od:
a) twoich potrzeb
b) portfela
i niczego więcej.

Sam mam najzwyklejszy 55" za którego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Atreyu też zamierzam dobrac w tym zestawie nagłośnienie i mam nadzieję że mój synek mi go szybko nie doprawi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Myślałem o zestawie od JBL soundbar+subwoofer lub od Polk Audio zestaw bodajże 5.1. Oba są również w tej promo.
  • Odpowiedz