Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Największym przegranym tej debaty jest warchoł. Ktoś kto się nad nim zastanawiał, po tym jak się zaprezentował to zapewne zmieni zdanie. Widac, że nic nie wie o tym mieście, a jego odpowiedzi to puste wyuczone frazesy.

Leniart też kandyduje i krytykuje to co się działo, choć sama przez lata siedziała na stanowisku wojewody i wszystko było ok.

Braun - ok, widać że politycznie ma największe doświadczenie i mówca jest dobrym, ma charyzmę jednak nic konkretnego nie powiedział. Wciąż tylko co zrobił źle Ferenc itd. Rzeszowiacy to wiedza, szczęśc boże.

Myślę że wygranym tej debaty jest pan fikołek, który wydaje się być merytorycznym kandydatem czującym klimat krzoków, choć jak dla mnie widać to, że dopiero stawia kroki w publicznej polityce

A prowadzący to jakiś amator o aparycji studenta dziennikarstwa z drugiego roku. A jak zapomniał zadać pytania warchołowi to w ogóle wielkie XD

A Wy co sądzicie

#rzeszow #debata #polityka #przemyslenia
  • 11
@kocurowy easy. Żeby nie było, że tylko poprawiam, to coś o debacie:
Marcinek sztuczny, wbija szpileczki które nawet nie są ostre. Zgasił go Grześ pięknie, puszczając miejska plotkę, że Ziobro ma mnóstwo na Ferenca i dlatego ten popiera Warchoła, jednocześnie zadając pytanie Ewce i nie dajac szansy Marcinowi na odpowiedź. Ależ Grześ to rozegrał, czapki z głów.

Kondzio będzie teraz grał zapewne tym samym hasłem, które skierował do Marcina, tj. "jak nie
@Turbo_Bulbulator boś ptok pewnie, to pierwsze słyszysz.
Artykul sprzed 14 lat gdzie jest fragment, który to opisuje (2 akapit):
https://nowiny24.pl/wyzwanie-dla-pniokow/ar/5914669

Wedle miejscowej tradycji: ptok - to przybysz; krzok - to mieszkaniec regionu w pierwszym pokoleniu; pniok - zakorzeniony tutaj z dziada pradziada


Nie pamiętam czy Kotula tak też nie opisywał mieszkancow w "Tamten Rzeszów". Jutro wieczorem zajrzę do tej knigi to Ci powiem (jak ja znajdę).
@kocurowy: Jeśli piszesz o debacie TVP3 Rzeszów to tam zdecydowanie najlepiej wypadł Fijołek - celne riposty i przemawiał dużo lepiej niż w debacie RMF.

Warchoł z każdą kolejną debatą odrzuca coraz bardziej. Faktycznie wygląda na osobę, która nauczyła się kilku zwrotów i powtarza je bez przerwy.

Leniart jest nijaka, taki typowy urzędnik.
Braun to wiadomo, choć często ładnie i trafnie przemawia to w wielu sprawach jest świrem szkodliwym społecznie, niewartym przez