Wpis z mikrobloga

Drugi boss w #darksouls2 pokonany, Prześladowca liże glebę po ósmej próbie.

I tu dwa pytanka

Dlaczego czasem po śmierci moja postać CAŁY CZAS biega? pojawia się taki znaczek obok buffów i nijak tego się wyłączyć nie da, tylko śmierć pomaga, co to jest i jak to wyłączyć?

Dlaczego podczas walki z Ostatnim Gigantem mogłam przyzwać do pomocy parę NPC, tak samo od groma graczy było wokół, a teraz podczas walki z tym latającym patafianem nikogo do pomocy przyzwać nie mogłam? A miałam status człowieka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#darksouls #pytaniedoeksperta
V.....m - Drugi boss w #darksouls2 pokonany, Prześladowca liże glebę po ósmej próbie....

źródło: comment_1619338242uvKyrOpaPp1iOVVwS0mXrP.jpg

Pobierz
  • 7
@Victim: od ciągłego biegania jest skrót klawiszowy. Możesz go znaleźć w ustawieniach /przypisanie klawiszy.
Ogólnie oryginalny binding klawiszy w ds2 to porażka. Ja zmieniałem na taki jaki był w ds1.
A co do przyzywania, to po walce z bossem ma się w danej lokacji status przekreślonej kukły człowieka. On wyłącza coopa, ale można go anulować przy ognisku.
Ps. Leveluj ADP przynajmniej na 30 xD
@Victim: na gościa wołają "prześladowca" nie bez przyczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) nastaw się na to, że jeszcze możęsz go zobaczyć..
co do przyzywania NPC nie przy każdej walce da się kogoś przyzwać do pomocy, dodatkowo czasami znaki przyzwania są ukryte gdzieś w okolicy, a także mogą się pojawić lub nie w zależności od tego czy rozwijasz w danym momencie sidequest któregoś z NPC ¯\_(ツ)_/¯ co do