Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@R187:

Za to zjawisko odpowiada tzw. Superpozycja.

Tęczowa szmata jest jednocześnie plażowym parawanem i flagą LGBT, do czasu aż neuropek nie będzie musiał jej użyć jako argumentu w dyskusji.

Wtedy następuje załamanie funkcji falowej szmaty i jej stan redukuje się akurat do tej wersji, jaka jest w danej chwili wygodna dla neuropka.


I tak potęga postępowej, lewicowej nauki, wygrywa z prymitywną logiką dwuwartościową konserw ( ͡° ͜ʖ ͡°
źródło: comment_1619330740TVGirCynMkFMMs7IO48Ow7.jpg
kolega widzę zgodzi się na wszystko co policja każe póki po twojej myśli. Tutaj nie chodzi o to, że kazali mu domniemana flagę lgbt zdjąć. Chodzi o to, że policja może w dupe cmoknąć a nie rozkazać zdjąć cokolwiek.


@Dorken: policja może wejść ci na chatę, jeśli wygladasz jak szajbus próbujący popełnić samobójstwo.
Fakt jest taki, że to nie są kolory LGBT, a ci co tak twierdzili mogli nie zauważyć po prostu z daleka, ja pokazałem dokładne zdjęcia z bliska. Po pierwszych doniesieniach od uczestników na żywo już potem nikt nie twierdził, że to miało coś wspólnego z LGBT.


@R187: nie przeszkodziło to lewicowym mediom robić propagandy na temat złej policji prześladującej LGBT.
Fakt jest taki, że to nie są kolory LGBT, a ci co tak twierdzili mogli nie zauważyć po prostu z daleka, ja pokazałem dokładne zdjęcia z bliska.


@R187: to że flaga nie jest idealna to już nagle nie liczy się jako symbol? Jak namaluje krzywą albo odwróconą swastyke to nadal jest to symbol nienawiści, spróbuj taki na awatar ustawić to wyłapiesz bana za propagowanie treści faszystowskich.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: Fakt jest taki, że to nie są kolory LGBT, a ci co tak twierdzili mogli nie zauważyć po prostu z daleka, ja pokazałem dokładne zdjęcia z bliska. Po pierwszych doniesieniach od uczestników na żywo już potem nikt nie twierdził, że to miało coś wspólnego z LGBT.

@R187: tu na tym zdjęciu to nie są kolory lgbt, ale jak szury demolują miasto i pałuje ich policja pod tymi samymi kolorami,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R187: #!$%@? tam w to jakiej flagi używał. Trzeba być debilem, żeby na podstawie jednego atencjusza oceniać całe środowisko. To tak jakby wrzucać w kółko księdza pedofila i pisać "oni tylko chcą się modlić"

@Bounty: nikt nie ocenia tego środowiska po jednym zdjęciu jakiegoś szura. Tam szurów jest 100%, a powodów do oceniania tysiące.
@Bounty: #!$%@? tam w to jakiej flagi używał. Trzeba być debilem, żeby na podstawie jednego atencjusza oceniać całe środowisko. To tak jakby wrzucać w kółko księdza pedofila i pisać "oni tylko chcą się modlić"


No a nie jest tak? Dla przeciętnego wykopka każdy ksiądz to pedofil lub przynajmniej ktoś, kto takiegoż pedofila chroni.
@vin42

tu na tym zdjęciu to nie są kolory lgbt, ale jak szury demolują miasto i pałuje ich policja pod tymi samymi kolorami, to już wtedy nagle są kolory lgbt prawda?


O czym mówisz?

Tam szurów jest 100%, a powodów do oceniania tysiące.


Zależy jak definiujesz słowo szur. Jeżeli "normalny człowiek, który nie chce być prześladowany że względu na wrodzone cechy biologiczne", to pewnie będzie się to zbliżało do 100%.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zależy jak definiujesz słowo szur. Jeżeli "normalny człowiek, który nie chce być prześladowany że względu na wrodzone cechy biologiczne", to pewnie będzie się to zbliżało do 100%.


@Ekspert_od_niczego: o nie znów ty ze swoimi mądrościami życiowymi XDDD.
Normalny człowiek który nie chce być prześladowany ze względu na cechy biologiczne nie lata na marsze z tęczową flagą zacznijmy od tego.
@vin42

Normalny człowiek który nie chce być prześladowany ze względu na cechy biologiczne nie lata na marsze z tęczową flagą zacznijmy od tego.


Oczywiście. Nie istniał nigdy żaden ruch sufrażystek, emancypacji czarnoskórych czy LGBT.

A już tym tym bardziej nic nie osiągnął - żadne marsze nie wywalczyły prawa kobiet do głosowania, zniesienia segregacji rasowej, a o małżeństwach międzyrasowych czy dla osób homo w USA czy zachodniej Europie można jedynie pomarzyć.

A nie,