Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@R187:

Za to zjawisko odpowiada tzw. Superpozycja.

Tęczowa szmata jest jednocześnie plażowym parawanem i flagą LGBT, do czasu aż neuropek nie będzie musiał jej użyć jako argumentu w dyskusji.

Wtedy następuje załamanie funkcji falowej szmaty i jej stan redukuje się akurat do tej wersji, jaka jest w danej chwili wygodna dla neuropka.


I tak potęga postępowej, lewicowej nauki, wygrywa z prymitywną logiką dwuwartościową konserw ( ͡° ͜ʖ ͡°
s.....i - @R187:

 Za to zjawisko odpowiada tzw. Superpozycja.

 Tęczowa szmata jes...

źródło: comment_1619330740TVGirCynMkFMMs7IO48Ow7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@skitarii kolega widzę zgodzi się na wszystko co policja każe póki po twojej myśli. Tutaj nie chodzi o to, że kazali mu domniemana flagę lgbt zdjąć. Chodzi o to, że policja może w dupe cmoknąć a nie rozkazać zdjąć cokolwiek.
  • Odpowiedz
@skitarii: Fakt jest taki, że to nie są kolory LGBT, a ci co tak twierdzili mogli nie zauważyć po prostu z daleka, ja pokazałem dokładne zdjęcia z bliska. Po pierwszych doniesieniach od uczestników na żywo już potem nikt nie twierdził, że to miało coś wspólnego z LGBT.
  • Odpowiedz
kolega widzę zgodzi się na wszystko co policja każe póki po twojej myśli. Tutaj nie chodzi o to, że kazali mu domniemana flagę lgbt zdjąć. Chodzi o to, że policja może w dupe cmoknąć a nie rozkazać zdjąć cokolwiek.


@Dorken: policja może wejść ci na chatę, jeśli wygladasz jak szajbus próbujący popełnić samobójstwo.
  • Odpowiedz
ale ty umiesz czytać? XD


@Dorken: umiem. Znam też sytuację. To jest mem z czasu, gdy lewicowe media kręciły aferę, że policja kazała zdjąć "flagę LGBT".

A w rzeczywistości policja tam była bo jakiś debil gibał się na barierce na dużej wysokości i o parawanie nic nie mówiła.
  • Odpowiedz
Fakt jest taki, że to nie są kolory LGBT, a ci co tak twierdzili mogli nie zauważyć po prostu z daleka, ja pokazałem dokładne zdjęcia z bliska. Po pierwszych doniesieniach od uczestników na żywo już potem nikt nie twierdził, że to miało coś wspólnego z LGBT.


@R187: nie przeszkodziło to lewicowym mediom robić propagandy na temat złej policji prześladującej LGBT.
  • Odpowiedz
Fakt jest taki, że to nie są kolory LGBT, a ci co tak twierdzili mogli nie zauważyć po prostu z daleka, ja pokazałem dokładne zdjęcia z bliska.


@R187: to że flaga nie jest idealna to już nagle nie liczy się jako symbol? Jak namaluje krzywą albo odwróconą swastyke to nadal jest to symbol nienawiści, spróbuj taki na awatar ustawić to wyłapiesz bana za propagowanie treści faszystowskich.
  • Odpowiedz