Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner: Nie mam zielonego pojęcia o tym, ale nie ufam że każdy wykopek jest super specjalistą, a wygląda na to że wyrok tu już wydano. Zwróć uwagę - nie mówię że gliniarz się zachował źle. Mówię że dobrze że teraz będzie inwestygowany bo sprawa nie jest oczywista.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: No widzisz, Ty chcesz decydować i wyrokować na bazie 3 szarych komórek, a ja wolałbym żeby zajęto się tym w ramach formalnej procedury i rzeczywiście ustalono jak było.
@Chuseok: Nadal logika nie działa, w którym stanie masz karę śmierci za aggravated assault... o przepraszam, za udział w bójce lub pobiciu człowieka przy użyciu broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu?
  • Odpowiedz
@AntyBohater: No z nas dwóch to Ty jesteś absolutnie pewien jak policjant powinien się zachować w tej sytuacji i nie masz żadnych wątpliwości. Wg mnie zabawniejsze niż pytanie czy nie było innego wyjścia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@tindeRoman: jako światopoglądowy lewak powiem, że @setaniel pitoli jak potłuczony. Wg mnie reakcja policjanta była prawidłowa i nie mogła być inna. Ruch BLM z założenia jest słuszny, bo systemowy rasizm istnieje w USA i jest problemem, ale to w jakim kierunku się to wszystko potoczyło jest już wyżyną absurdu.
  • Odpowiedz
@Lynxu: To dla ciebie jak ktos chce cie zabic nozem to jest co konkretnie - pobicie ? atak z uzyciem ostrego narzedzia czy proba zabojstwa ?

Gosc zgodnie z procedurami bronil zycia jednego obywatela przed drugim - w tym przypadku bronil niewinnej osoby przed przestepca.

Jak pchniecie kogos nozem to wg ciebie nic takiego to popros kogos zeby cie w ramach testu empirycznego nozem pchnal. Pewnie w jakiejs bramie znajdziesz specjaliste
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@tindeRoman: Jak to w ogóle jest, że od policjanta wymaga się bezbłędnej nieomylności ale murzyn to już może zrobić właściwie wszystko i to nigdy nie będzie jego wina xD
  • Odpowiedz
Myślę że tu chodzi o to że mógł ją np postrzelić w nogę zamiast oddawać 4 strzały ostrzegawcze w plecy.


@Lynxu: ja #!$%@?, tysiące razy było tłumaczone dlaczego nie strzelają w kończyny, ale co chwile przychodzi kolejny idiota ze swoim "mógł szczelać w noge!!1!11"
  • Odpowiedz