Wpis z mikrobloga

@Catastroish: No tak to już jest kwestia chirurga i techniki ,teraz bez kitu już są takie ze sztuczne c--e wyglądają pięknie ale nadal widać ze sztuczne bo stercza cały czas ale są właśnie kobiety ,które jeszcze robią sovie takie piłki obrzydliwe jak Ata i nw może im się to podoba ? Albo po taniości Xd
  • Odpowiedz
@Jqyla33: Myślę że po części pewnie jest to kwestia estetyki, przecież są laski które dobrze czują się w kiczu i chca mieć c---i jak pamela anderson :D Gorzej właśnie jak laska chce sobie coś poprawić a trafi jej się jakiś chirurg patałach i spiepszy robote.
  • Odpowiedz
@Jqyla33 Można powiększyć bezoperacyjne tłuszczem albo kwasem hialuronowym.Wiem,bo to dosyć popularne wśród moich koleżanek, kiedyś w programie Gilon było coś takiego pokazane. Efekt jest ,no może bez wow. Po drugie Ola nie przytyła,od tabletek mogą się powiększyć ale nie aż tak.
@B0B69 Jak pierwsze zajawki były kto będzie w programie wystarczyło pogrzebać w google.Nie robiłam ss,bo niby po co?
  • Odpowiedz
@Jqyla33: To nasi czescy bracia są takimi dobrymi specjalistami? Ciekawe. Gdybym miała więcej wiary w ludzi i ich umiejętności i podejście to bym sobie nos naprawiła po tym jak mi w podstawówce kolega piłką rozwalił, ale strach jak to się może skończyć.Jeszcze będę miała nos jak Ata c---i xD
  • Odpowiedz
@Catastroish: Nom ,jestem na grupie na fb o operacjach plastycznych i mimo Że sama bym sobie raczej nic nie zrobiła bo zbytnio nie mam takiego powodu i mnie to przeraża i podziwiam takie odważne laski to lubię czytać tam posty
  • Odpowiedz
@Jqyla33 Jprd Ty zielonka jak widzę wszystko wiesz lepiej,specjalistka od powiększania biustu albo jej matka.Nie trawie takich dyskusji z d--y,gdy ktoś kompletnie nie w temacie ale będzie się kłócił nie podając żadnych logicznych kontrargumentow .
  • Odpowiedz
@Jqyla33: Ata robila b---t w programie tvn-owskim o operacjach plastycznych. Mowila tam nawet,ze nie chce sztucznie wygladajacych, wielkich cycow i wlasnie takie jej zrobili. Bylo widac po jej minie ,ze byla nie zadowolona. Lekarz ,ktory to robil byl chyba z Danii albo z Holandii takze nie Polus a i tak z----l sprawe.
  • Odpowiedz