Wpis z mikrobloga

@no_49: trochę aktywistów partyjnych, trochę botów ze zdjęciami ze stocka i trochę prawdziwych ludzi.

Na pewno szkoda, że robią z ludzi totalnych idiotów za pomocą - takich wręcz prostackich - wpisów.
  • Odpowiedz
@kezioezio: stary nie zdajesz sobie sprawy ile takich ludzi istnieje XD, jak zacząłem czytać na fb komentarze ludzi, od patologi po jakieś lepsze zawody względnie gdzie powinni być wykształceni ludzie to jest tragedia. Dodatkowo przychlasty internetowe które tworzą 20 kont i piszą bzdury, nic dziwnego że od polski się odciął.

Jeszcze teksty przy donaldzie że chce by nas niemcy napadli. ja #!$%@? kto by taki gówniany kraj chciał zaborować XDDDDDDDDDDDDDD

A
  • Odpowiedz
@kezioezio: bez sensu psuć sobie nerwy, to taki prawicowy odpowiednik twitterowych Julek. PiS stworzył sobie grupę wyznawców i jak widzą kogoś powiązanego z PO to zaczyna się szczekanie o Niemcach i targowicy, fakty mogą się schować
  • Odpowiedz
@kezioezio: To mnie właśnie najbardziej odrzuca od przeciętnego wyborcy z PiS, ze swojej głupoty i niewiedzy zrobił cnotę. No, ale czego oczekiwać od katolika chodzącego do kościoła, jest kretynem, był kretynem i kretynem umrze.
  • Odpowiedz
@Khraell: Szczerze mi się też z Young and Beautiful skojarzyło Lanki ale to dlatego że to moja ulubiona piosenkarka a Beatlesów mimo że szanuje to raczej dużo nie słuchałem xD
  • Odpowiedz