Wpis z mikrobloga

Co do kobiet to jakich nie mają praw oprócz tego, co pojawiło się teraz, czyli aborcja?


@ciachostko: O aborcji właśnie piszę, dla mnie to wystarczający powód żeby nigdy nie zagłosować na ludzi dymnych z tego, że przyczynili się do obecnej sytuacji.

to mniejszości są jakoś gnębione?, łapanki na ulicach na nich urządzają?.


Gdy prezydent twojego kraju mówi, że lgbt to ideologia, a nie ludzie, a gminy ustanawiają strefy wolne od lgbt,
@Antidotum119:Napisz mi konkretnie co chcą zakazać, bo jak na razie to jedyną taką rzeczą była aborcja. I gdzie w programie partii jest batożenie gejów xD Jak na razie rzuciłaś typowymi hasłami którymi lewica demonizuje konfe. Jeśli będziesz mi odpowiadać screenami bosaka albo urywkami słów korwina to przeszukam najbardziej idiotyczne wypowiedzi ludzi z lewicy i też będę to podłączał pod całą partie.
która chce decydować za mnie czy chce żyć według reguł kościoła xD


@Antidotum119: w czym chce za ciebie decydować i czym są reguły kościoła ? 10 przykazań? w takim razie każdy rząd jaki był gdziekolwiek na świecie decyduje za ciebie według reguły kościoła wprowadzając takie zakazy jak np nie zabijaj albo nie kradnij.
no ciekawe, bo daleko mi do zwykłego katolika. Interesuje mnie tylko to, by płacić jak najmniej podatków.


@Uzytkownikportaluwypokpeel: no to git, fajną masz mentalnośc, skoro jesteś w stanie zmuszać kobiety do rodzenia dzieci bez mózgu albo dzieci z gwałtu, tylko po to, zeby mieć niższy VAT. Ciekawe jakby twoją partnerkę to nieszczęście by spotkało, zostałaby zgwałcona i musiała pod karą wiezienia urodzić to dziecko? Co byś jej wtedy powiedział? "Hehe grazynka
@ciachostko: kolejny szpec po paruweczkowej szkole ekonomii xD Można się sprzeczać co do tego czy system, w którym żyjemy ma być bardziej na przykład chadecki czy bardziej na wzór szwedzkiej socjaldemokraterny, ale absolutną nienaruszalną bazą ma być demokracja liberalna. Liberalna czyli taka, w której rządzi większość przy poszanowaniu praw mniejszości. Nazywamy to normalnością tudzież brakiem zezwierzęczenia. No ale widzę, że jak typowy p0laczek nie widzisz poza czubek własnego nosa, ty masz
@zbyszko17

w czym chce za ciebie decydować i czym są reguły kościoła ?


Zakaz aborcji, zakaz związków jednopłciowych, ograniczenia w pełnieniu funkcji publicznych przez ateistów, opieranie prawa na dekalogu a nie na jakichś laickich "prawach czlowieka" - to tylko kilka wybranych. Ja, jako były wyborca korwina, #!$%@? takie państwo.
@bacaa90:
Tak, rzeczywiście, realna poprawia jakości życia każdej pracującej osoby jest mniej ważna, niż jakieś skrajne przypadki, które można rozwiązać pieniędzmi.

Jak miałem 17 lat mówiono mi, że "nie możemy sprywatyzować służby zdrowia, bo co będzie jak zachorujesz na raka", a no zachorowałem, za większość rzeczy musiałem płacić, bo terminy NFZ były bardzo odległe i żyję.

Ostatnio na stoku miałem wypadek, WSZYSTKO - badania, wizyty u lekarzy, operację - robiłem prywatnie,
@bacaa90: a to mniejszości nie są szanowane?, coś im się tutja dzieje? bo jak na razie to ma się wrażenie, że te mniejszości, stanowią większość ponieważ wszędzie wciskają swojego nosa. Przestań być jak Lu ze stop bzdurom i kłamać, że dzieje im się krzywda.

ty masz mieć niskie podatki i #!$%@?


chęć posiadania niskich podatków nie wyklucza poszanowania praw kobiet, ograniczony tłuku, widać to za dużo na twoją głowę żeby mieć
@Uzytkownikportaluwypokpeel:

Tak, rzeczywiście, realna poprawia jakości życia każdej pracującej osoby jest mniej ważna, niż jakieś skrajne przypadki, które można rozwiązać pieniędzmi.


W jaki sposób traumę związaną ze smiercią dziecka albo koniecznością urodzenia z gwałtu rozwiązesz pieniędzmi? W sensie, że co? Jak mi umrze ukochane dziecko to sobie kupię s klasę i będzie jak renkoł odiął? Poza tym to naiwne przekonanie, że w paruweczkowym raju każdy będzie bogaty xD Nie, nie będzie.
Zakaz aborcji,


nie zgadzam się w tym z postulatem konfederacji


zakaz związków jednopłciowych


czy twoim zdaniem chcą zakazać homoseksualizmu ? bo nie rozumiem

opieranie prawa na dekalogu


w czym dekalog tak ogranicza prawa człowieka ? przecież konfederacja nie zakaże czczenia innych bogów, zdradzania żony i nie nakaże dnia świętego święcić.

ograniczenia w pełnieniu funkcji publicznych przez ateistów


@Antidotum119: gdzie to jest w programie konfederacji ?
Gdy prezydent twojego kraju mówi, że lgbt to ideologia, a nie ludzie,


https://pl.wikipedia.org/wiki/Ideologia i słusznie

a gminy ustanawiają strefy wolne od lgbt to możesz się domyślić jak czują się ludzie o innej orientacji. Mentalność wszelkiego prawactwa jest taka, że geje mają siedzieć cicho, nie domagać się niczego, nie wychylać się i najlepiej udawać, że jest się hetero xD broń boże jakieś sluby czy adopcje, bo przecież w książce sprzed 2000 lat jakieś
@zbyszko17

czy twoim zdaniem chcą zakazać homoseksualizmu ? bo nie rozumiem


Pozwól, że odpowiem cytatem:

– Opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej (...). Ja to postuluję - karalność sodomii jako takiej. Wystąpię z takim wnioskiem. Zobaczymy jak zostanie on przyjęty na forum parlamentu europejskiego – oświadczył w programie wRealu24 Grzegorz Braun. Podkreślił, że Robert Biedroń jako "zawodowy sodomita" powinien trafić do więzienia.


w czym dekalog tak ogranicza prawa człowieka ?
@Antidotum119: tak nadal jest to jest to wypowiedz szura brauna która nie przekłada się na to że coś takiego kiedykolwiek konfa by puściła. Idąc twoim tokiem myślenia możemy teraz wyciągać idiotyzmy które padły z ust ludzi z PISu Lewicy itp i wrzucać to w program wyborczy i byłoby to równie bez sensu.
@zbyszko17 ten szur braun zdobył drugie miejsce w prawyborach na kandydata konfederacji na prezydenta RP xD

Zresztą skąd możesz wiedzieć że czegoś takiego by nie przepuscili? Brak jakichkolwiek głosów sprzeciwu z konfederacji w tej sprawie, mało tego, pojawiają się wypowiedzi w podobnym tonie, może nie mówią tego samego ale również pojawia się niechęć do homoseksualistów.

Spytam jeszcze raz, na jakiej podstawie uważasz, że by tego nie przepuscili?
@Antidotum119: hmm jak by ci tu najprościej powiedzieć. Niech ci powie to sam poseł konfy
@div037
czy gdyby konfederacja wygrała wybory to ugrupowanie poparłoby ten pomysł Brauna ?

Opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej (...). Ja to postuluję - karalność sodomii jako takiej. Wystąpię z takim wnioskiem. Zobaczymy jak zostanie on przyjęty na forum parlamentu europejskiego – oświadczył w programie wRealu24 Grzegorz Braun. Podkreślił, że Robert Biedroń jako "zawodowy
@ciachostko: dzien dobry!! Juz Vi tlumacze bo ostatnio glosowalem na Lewice. Mimo ze w wielu przypadkach a szczegolnie gospodarczo sie z nimi nie zgadzam. Jednakze to co sie w oststnich latach stalo sie z debata pybliczna jej skretka na prawo ze zaczalem myslec ze nie gospodarka jest najwazniejsza bo swiatopogladowo i ustrojowo jestesmy pchani na wschod i krzyczac o gospodarce wyruchaja nas na miekko bo to co sie dzieje to #!$%@?
Według wielu sondaży typowy wyborca konfy dobrze zarabia. Wg tego sondażu 19% zarabiających powyżej 7tyś głosuje na konfe.


@oczami_kuca: to jest sondaż z 2019 roku. Lepszym źródłem są wybory:

Wybory 2019:
https://www.wprost.pl/wybory-parlamentarne-2019/wyniki/10260521/dominacja-pis-w-14-wojewodztwach-i-na-wsi-a-jak-glosowali-emeryci-przedsiebiorcy-i-studenci.html

Wybory 2020:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26081953,wybory-2020-na-kogo-zaglosowali-przedsiebiorcy-wynik-bylby.html

Ludzie wykształceni, specjaliści, dyrektorzy, właściciele firm - oni głosują na PO. Na konfederacja głosuje promil tych osób. Zresztą w ostatnich wyborach ponad 50 % kuców zagłosowało na Dudę. Gospodarka jest najważniejsza xD