Wpis z mikrobloga

#gravel #rower Mirki pomóżcie. Zależy mi na zmianie kierownicy na coś z małym reachem (70-75mm) i lekką flarą do celów gravelowo-szosowych. Nie zależy mi na byciu aero. Szerokość barów 38, ale jeżdżę na kierownicy 40 i jest Ok. Do tej pory jeździłam głównie na łapach bo tak wygodniej, ale stopniowo zaczynam zmuszać się do dolnego chwytu (jest ciężko). Po wstępnych analizach wybrałam Ritchey Ergomax lub Ritchey Butano. Ergomax ma lekki wznios (chyba wygodniej), Butano jest lżejszy i ma odrobine mniejszy drop. Kierownice w bardzo zbliżonych cenach. Czy ktoś z Was ma któraś z nich i może powiedzieć coś o wrażeniach? Ciekawi mnie Ergomax, z tego względu że nigdy nie miałam do czynienia z kierownicą ze wzniosem. A może polecacie coś innego?
  • 6
  • Odpowiedz
@4x80 trochę są inne, ale ja kierowałam się głównie tym żeby był mały reach(70-75), możliwie też mały drop, żeby była flara i żeby kierownica była dostępna do kupienia w PL w rozmiarze 40. No i przyznam szczerze nie znalazłam nic opróćz tych Ritcheyów.
@todosx4: Dzięki, o coś takiego mi właśnie chodzi, tylko troche się boje takiego dużego kąta flary, głównie dlatego że boje się że takie ułożenie nadgarstków na klamkach pod
  • Odpowiedz