Wpis z mikrobloga

Fajnie, że będzie ten video pass bo zawsze to nowe vod do oglądania. Jeśli faktycznie to będzie benefit z ps+ to wreszcie coś konkretnego bo gry które dają nie powalają już od dawna - zwykle 2-3 gry w rok są warte pobrania...
#ps5
  • 9
  • Odpowiedz
@Singularity00: Chociaz i tak jak juz to powinni z tego zrobic prawilna przystawke smart TV.

Z przegladarka, miracastem, DLNA, ipla, player, itd.

Bo jak na razie to przelaczac sie na konsole specjalnie zeby obejrzec jakis film ktorego nie ma na smart TV, to i tak chijnia.
  • Odpowiedz
@PancakeV: ale po co porzucać? Chodzi o to by był wybór - im więcej tym lepiej takich usług. Sam Netflix staje się coraz mniej atrakcyjny moim zdaniem. Apple TV plus choć treści jest mało to o dziwo jakość jest bardzo wysoka (miłe zaskoczenie po tym ile obrzydliwej propagandy jest na netflix) aż ochota oglądać.
Granie graniem ale nie samymi grami się żyje, ja tam lubię vod z konsoli i plus dla Sony za szeroka ofertę -> na Xbox nie ma hbo go i muszę się przełączać... na ps4 mam wszystko - netflix hbo AppleTv i jak teraz Sony da od siebie kinowe hity w cenie i tak opłacanego plusa to jestem mocno na tak

@Gandalf_Rudy: Hity Sony powoli trafiają na PC... kwestia dyskusyjna ale skoro mają chętnych to tylko się cieszyć

@Gandalf_Rudy: Przeglądarki na konsolach to raczej bym dobrej nie oczekiwał ... co do polskich vod
  • Odpowiedz
@Gandalf_Rudy: tylko nikt nie ma niestety w tum interesu ... nawet MS wciąż na bazującym przecież na Windows10 Xbox systemie w xsx trzyma starego explorera który w zasadzie działa niewiele lepiej od browsera na PS4. Podobno teraz planują dopiero dać edge ale tez w jakiejś upośledzonej wersji.

Producentom zależy żeby ludzie korzystali z aplikacji bo za to firmy mają kasę (za darmo Sony ani ms nie da miejsca w store)
  • Odpowiedz