Wpis z mikrobloga

@luukasek: Chłopie nikt do niczego cie nie zmusza. Jesteś dorosły - chyba. Na dodatek nie chodzę za wami i wciskam wszędzie jakiegoś produktu czy innych bzdur. Nie dość, że za darmo, to jeszcze pretensje cały czas.
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: nie przestawaj postowac, ja zawsze z checia zatrzymuje sie na Twoich wpisach. Mysle, ze jest mnistwo takich jak ja - cichych adoratorow, ktorzy nic nie pisza, czasem plusną. Uwielbiam to, ze wrzucasz fotki dajace do myslenia, wraz z krotkim opisem jako tlo. Wiele razy googlowalem cos glebiej tylko po przeczytaniu Twojego postu. Malkontenci zawsze sie znajda i to oni sa zazwyczaj najglosniejsi, przez co moze sie wydawac, ze wiekszosci
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@myrmekochoria: Mogę narzekać na wiele rzeczy ale jestem na prawdę wdzięczny losowi, że miałem okazję urodzić się w czasach względnego pokoju w regionie i nie doświadczyłem nigdy biedy, wojny czy terroru. Bardzo poruszające zdjęcie. A takich miejsc na świecie gdzie zwykli ludzie giną i cierpią jest bez liku. Człowiek nie doceni pokoju i wolności dopóki jej nie straci.
  • Odpowiedz