Wpis z mikrobloga

@peteretek:nie mam prawdziwych, mam tylko takich z którymi moge sie napic
samo działanie alkoholu ujawnia moje prawdziwe "ja", co pomyśle na trzeźwo to po pijanemu powiem
normalnie na trzeźwo nie potrafie lub wstydze sie powiedzieć cokolwiek z racji #!$%@? umysłowego
  • Odpowiedz
@Ich_bin_da: to masz szczęście, mnie poznali pewni ludzie i wiedzą że mam mocny łeb do tego #!$%@? i namawiają, a ja walnięty psychicznie ide się zbombić żeby też przy okazji opłakać te życie #!$%@?
  • Odpowiedz
@The2one: wiem, że to wygląda na szukanie atencji tak jak to niektórzy trolerzy na tagu piszą typu że się zabiją czy coś i potem jedzie ijo ijo na sygnale do nich, ale akurat ją to najbardziej mam w dupie
bardziej interesuje mnie to co mogą powiedzieć ludzie, którzy mają podobne problemy jak ja
nieraz tak miałem, że trafiłem na złotą rade całkowicie przypadkiem z ust pomocnej osoby

no i też
  • Odpowiedz
@pepko_pepps: Musisz sobie wybrać jakiś cel długoterminowy np. zdobycie jakiś uprawnień jak cnc, czy wózki widłowe z up lub pracodawca dofinansowane z up, nauka niemieckiego i wyjazd do Niemiec. Ogarniesz się na poziomie podstawowym i bierzesz dziewczynę na urlopie na Ukrainie, Kazachstanie itd. To głupie normickie rady, ale widziałem, że taki schemat trybi, oczywiście psycholog, psychiatra (bez skierowania nawet) na nfz.
  • Odpowiedz
@djtartini1: też prawda i bardzo chciałbym wyjechać do Niemiec, ale niestety na razie jestem uwiązany życiem z dnia na dzień
faktycznie taki schemat działa, ale trzeba sie do tego odpowiednio zabrać i się nie pomylić na którymś etapie
  • Odpowiedz