Wpis z mikrobloga

@rtk993: Od początku, tak jak na zrzutach wygląda kiedy próbujesz doładować dowolny kod? Bo jeśli kod byłby nieprawidłowy to powinieneś mieć od razu ekran 3. Pierwszy wskazuje, że z kodem wszystko jest ok. Czy może pierwszy zrzut jest z kodów, które wchodzą a 3 z tych, które nie wchodzą?
@rbbxx: to są zrzuty po kolei. sprawa wyglada identycznie w każdym przypadku, początkowo przyjmuje kod, pokazuje że jest na subskrypcje, po zatwierdzeniu mieli bardzo długo po czym wywala screen dwa, a potem trzy.
@rtk993: W takim wypadku chyba nie pozostaje Ci nic innego jak uderzyć na czat MS. Jak kod jest prawidłowy to masz ekran pierwszy i dalej wszystko powinno iść ok. Jak jest nieprawidłowy to od razu wyskakuje trzeci zrzut. Jak jest zużyty to jest znowu info "ten kod został już zrealizowany". Spróbuj pogadać na czacie, podasz im kody i niech wbijają.
@rbbxx: @plastic11: ogólnie dziwna sprawa. Nie chciał mi się nawet przedłużyć game Pass w regularnej cenie przy pomocy cyklicznego przedłużenia. Podpiąłem drugą kartę i poszło. Potem wpisałem jeden z kodów i też sukces. Dziwne ale ostatecznie się udało.