Wpis z mikrobloga

@Majronn: niestety muszę się zgodzić 80% ludzi tu chce się zapakować w to nie wiedząc nawet co to jest tylko dlatego że rośnie w końcu to wszystko jebnie i będzie płacz ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale co zrobić ktoś musi stracić żeby ktoś mógł zarobić( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wbiłem za 15$, nie boli jak stracę a chwilowo zrobiło się 60 więc xD sponsoruje mi to po prostu imprezę, a w najgorszym wypadku zabiera dwa czteropaki
@Majronn: imho to jest okazja by szortować. Za każdym razem jak jakiś shitcoin rośnie to po czasie spada na łeb i się nie podnosi. Safemoon przypomniał mi o głupkowatym projekcie, chyba z 2017 albo 2018r, o nazwie Einstainium (EMC2) wywaliło go wtedy a dziś nawet nie listowany na giełdach ¯\_(ツ)_/¯
@Majronn: znam sporo osob, ktore nie znaja sie jakos wybitnie na krypto, nie zglebiaja sie w dane akcje, po prostu dzialaja szybko i na wyczucie, a teraz maja juz dom i pare mieszkan + kase na koncie na najblizsze 10-20 lat :) czy to znaczy, ze nie zasluzyli sobie na to czy jak? przeciez wiadomo, ze wiekszosc na krypto traci, ale chyba rzadko kto wplaca tu pieniadze, ktore mu sa potrzebne