Wpis z mikrobloga

Ludziska nie sądzicie ze trzeba jakiś donosik na szczura do Zusu złożyć? Jak to możliwe że taki degenerat społeczny ma wogole czelność składać jaki kolwiek wniosek o tarcze antykryzysowa skoro całymi dniami siedzi na osranej kanapie mieli gębą i nic nie robi? Czas działać nie może być tak żeby takie zero jak strus za pieniądze podatników rozbijało się taksóweczkami i cpalo po lasach za nasze pieniądze( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gzymspiwniczny: Ty naprawdę jesteś uposledzony i nie wiem czy nie bardziej niż szczur twierdząc że jego żarcie wlicza się w koszty działalności które ponosi haha takiego idiotyzmu to ja jeszcze nie slyszalem buhaha taak samo jak twierdzenie że ZUS nie sprawdza zasadności przyznawania tarcz i przebiegu działalności danego przedsiębiorcy, dzieciaku kogo to obchodzi że ćpun dostał bana za nieodpowiednie treści i stracił kanał tym samym tracąc dochód, od kiedy to
  • Odpowiedz
@Ramzes32 tak jak wspomniałem wyżej, jakby miał głowę na karku i księgowość, która o to zadba a nie tylko rozliczy to różne rzeczy mógłby pod to podpiąć. Typ zajmuje się nagrywaniem filmów, czasem nagrywał też na dworze czy na mieście, mógłby spróbować ubiegać się o takie dofinansowanie. To że wiesz tylko o psznym jedzeniu i nitro nie oznacza, że on ma inne wydatki o których nie mówi. Jesteś jednym z tych
  • Odpowiedz