Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie sami sobie wmawiają, że chcą oglądać jakiegoś Pałąka albo Gamuł? Przecież to totalnie nikogo nie interesuje, ani fejmy z nich żadne a sportowców lepszych tak samo znajdziesz na pierwszej lepszej Gali w PL. To całe fmma zaczyna iść w złą stronę. Biorą No NAMEów którzy trenują wiele lat i tacy zaczynają srać się do Freaków żeby sobie nabić fejmu. Skoro uważają się za sportowców to niech #!$%@?ą na sportowe Gale. Widziałem takie komenatrze typu: ''A ja może chce sobie poglądać ludzi typu Pająk czy Szewc bo lubię sportowe walki". Przecież to jest totalnie bez sensu xD To tak jak ja bym powiedział że lubie pooglądać KSW albo FEN, bo lubię freaków. Przecież tak samo jak w Fame sportowiec to tam też raz na jakiś czas się freak trafi.
#famemma
  • 16
  • Odpowiedz
@jankowalski811: Fame miało być galą gdzie będą znani ludzie. Pająk ma ponad 200 tysięcy subów na yt czyli więcej niż jakiś Polak, Ferrari lub inny noname miał na początku famemma.
  • Odpowiedz
@jankowalski811: Fame był fajny jak były dymy i patusy robiący cepeliade. Teraz każdy to się tam na największego sportowca robi nagle. Już najśmieszniejsze to było wielkie oburzenie na to, co Najman #!$%@?ł. A taka prawda, ze tego ludzie chcą. Jak ktoś chce sportowców czy sportowe gale, to wykupuje KSW, ACA, FEN czy wstaje w nocy na UFC. Na Fame niech się dzieje jeśli to się ma sprzedawać.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: To już powoli będą przejmować inne tego typu fedracje. Fame ma jeden problem, nazywa się Krzysztof Rozpara, który na siłę chce spełniać swoje niespełnione ambicje i robić na siłę sportowców z patologów i z tych samych patologów robić ludzi kulturalnych. Robi się to coraz bardziej sztuczne i ludziom przestaje się to podobać.
  • Odpowiedz
@Guest15: patrząc obiektywnie to przestaje się to podobać wykopkom wzdychającym do pierwszych gal. Format pato mma i prawdziwych konfliktów się skończył i to już nigdy nie wróci. Czemu? Bo ludzie zauważyli, że można na tym zarobić i kreowane są teraz sztuczne #!$%@? konflikty tylko po to żeby się wybić i skorzystać z zasięgów fame. Zobacz sobie na takiego Krisa, przecież robił to co chciały wykopki, a zostanie zapamiętany jako chyba największy
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Najbardziej przykre Kolego jest to, że oni wcale na zasięgach nie tracą ;) Popatrz sobie na tą #!$%@?ę linkiewicz, która zasłynęła z tego że #!$%@?ła pałę jakimś murzynom i ciągnęła z #!$%@? koks, albo na tego turbodebila do(w)n kasjo. Pomimo tego, że robią z siebie kretynów większych niż są jakieś współprace wciąż się pojawiają...
  • Odpowiedz
@Guest15: Oni nie tracą bo oni się wywodzą z patologii. Ale wyobraź sobie, że wchodzi na konferencję taki Ponczek i rzuca #!$%@? na lewo i prawo, pruje się do każdego i wali cepeliadę bez przygotowania. To byłaby totalna wtopa i WK na wizerunku bardzo mocno by ucierpiało.

Kasjusz bez fame jest nikim, nie ma dobrych współprac, ostatnio reklamował nawet ten smile secret czy jakoś tak. Co do Linkiewicz tak jak kolega
  • Odpowiedz
@Soothsayer: E myślę, że jakby chcieli, to by znaleźli sporo takich durnych konfliktów. Ale reasumując obaj mamy po części racje. I w mojej opinii, Rozpara to bardzo toksyczny gość i zraża do Fame.
  • Odpowiedz