Wpis z mikrobloga

@Odwrocuawiacz: nazywamy kogoś "holderem" przy safemoonie i projekcie ktory ma troche ponad miesiac xD tutaj jest wszystko 1000000x szybciej niż w takim doge, btc. Tak jak powiedzialem - historia dzieje sie na naszych oczach, to jest rewolucja i przełom w krypto, safemoon pokaże ze nowe crypto tez beda mogly wychodzic i takie przyrosty robic w krotkim czasie, trzeba sledzic wszystkie podobne projekty i sie pakować po jajca we wszystkie nowe
  • Odpowiedz
@pixelorn: nie dorobi sie ten kto bedzie sprawdzal cene codziennie, bo człowiek jak widzi x2, x3, x10 to wyjmuje, ktos kto zapomni o tym to sie dorobi xD Poza tym grubasy sprzedaja, nam dochodzi coinow, cena zapierdziela w góre, niedlugo jakis tam event o krypto, moze wejda na binance, bedzie apka - projekt jest rozwijany, skoro przez miesiac wzroslo ponad 3000x to teraz nie wzrosnie chociaz 500? no nie wiem, ja
  • Odpowiedz
@afromort: no obecnie to safemoon wyglada najlepiej, pakujesz dzis kafla za tydzien wyciagasz 3 a zostaje ci ohohoo, stonks. Btw doge tez dzis dokupilem, ogólnie teraz dzieki doge i safemoon jest mega hype na całym swiecie, btc przyćmiły alty, ludzie wchodza, trzeba szukac okazji i ładować się
  • Odpowiedz
@afromort: how to buy safemoon na yt i masz wszystko :D tu tez na tagu pełno razy było, z najwazniejszych rzeczy to ogarnij sobie konto na jakiejs giełdzie, ale jakiejs swiatowej/znanej, potem trust wallet na telefonie sobie zrób, potem to juz przelewasz sobie crypto z giełdy na trusta, z trusta na giełde itp :D
  • Odpowiedz
@Moj_Panie: 9 marca stał po 0,000000001, teraz po 0,000005 (zaokrąglając). 0,000005/0,000000001 = 5000. Dałbyś 1500 zł miałbyś teraz 1500 zł x 5000 = 7,5 mln złotych, no to odejmując te 10% na samym safemoonie, plus potem przelew na giełde, potem wypłata, no to zostanie te ponad 5 milionów xD masakra, 40 dni, mój mózg też nie ogarnia
  • Odpowiedz
@KolecKuktasa to niewyobrażalne( ͡º ͜ʖ͡º), ciekawe ilu milionerów przybyło w ciągu ostatniego miesiąca:). Chyba też wsiadam do rakiety, może nie jest jeszcze za późno, ale niesmak i tak pozostanie, bo nie wszedłem wcześniej. Tak jak napisałeś- historia dzieje się na naszych oczach
  • Odpowiedz
@Moj_Panie: no 600.000 osob siedzi w tym już, takze jakis tam promil z nich jest milionerami,ludzie wrzucaja tiktoki np jak kupili miesiac temu za pareset dolców sejfmunika i teraz są milionerami xD no niesmak jest, czy przy bitcoinie, czy przy doge ze hehe kiedy to 0,00000x kosztowal trzeba bylo dla beki kopać albo kupić, no ale teraz juz wiemy ze crypto to nie zarty i altcoiny/shitcoiny to powazna sprawa, wenmoon jest
  • Odpowiedz
@KolecKuktasa ja jestem kompletnie zielony w tym temacie. Szczerze, to dopiero dzisiaj zacząłem sie tym interesować. Dla mnie-laika, to trochę podejrzane,że można tak szybko uzyskać taki profit xD. Trochę byłyby jaka, jakby te wszystkie portfele internetowe ogłosiły bankructwo i zablokowały dostęp do kont. Zbroja mocno na brązowo, ale to głównie dlatego, ze sie na tym kompletnie nie znam i jak chodzi o mozliwosc zarobku inną niż praca fizyczna, to jestem 100 lat
  • Odpowiedz
@Moj_Panie: ale portfele nie wyplacaja kasy ;p safemoon poki ma cene i nie zniknął to mozesz wyplacic go na BNB a potem na przykład na tethera albo bitcoina, i se trzymasz bitcoina i tyle a bitcoina to mozesz i w galerii handlowej do łapy przecież wypłacić :) dla mnie to tez niewiarygodne, ale sie stało i sie dzieje
  • Odpowiedz
@KolecKuktasa na razie sobie o tym czytam, a w miedzy czasie czekam na weryfikacje konta na binance( chwile temu założyłem), może uda mi sie coś wpłacić:). Podoba mi się ta akcja, bo to dla mnie coś nowego i o ile potrafie sobie ustawić antenę na dachu i skonfigurować router, to inwestowanie w krypto jest dla mnie twardym zderzeniem z rzeczywistością i uświadamia jak bardzo jestem z tyłu z otaczającą mnie technologią (
  • Odpowiedz
@Moj_Panie: no kumam, ja sie wkrecilem lata temu w krypto ale jednak standardowe biznesy zaczalem rozwijac i zapierdzielac i tez poszlo to w odstawke, ale pora powrocic bo sie hype robi, wszystko dzieki Elonowi, to taki gest od niego zeby dac zarobic zwyklym szarakom :D
  • Odpowiedz