Wpis z mikrobloga

@Krytyczny: Na binance jest gielda P2P - powiedzmy ze ja mam duzo USDT do sprzedania, bo chce wyjsc z gieldy i dostac hajs na konto, a ty chcialbys wlasnie wejsc na gielde i takie USDT kupic.
Wystawiam swoje USDT (stable coin powiazany z dolarem, za ktory kupuejsz krypto, sa tez inne tego typu coiny) i umozliwiam platnosc na moje konto blikiem. Gielda pokazuje ile ich wystawiam i za jaki kurs, oraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jadealboniejade: widzę że ekspert to zapytam. Kupiłem kilka krypto za kilkanaście dolców żeby zobaczyć jak to się je, ale widzę że żeby wypłacić muszę mieć jakąś minimalną ilość. Akurat wszystko mi rośnie więc głupio mi dokupywać żeby zaraz zapłacić za to prowizję za przelew.
Innego sposobu wypłaty środków nie ma? Nie mówię nawet o wypłacie na konto, ale zamianę np na Bitcoin lub USDT
@Krytyczny: Z 90% funkcji nie bedziesz korzystac tak jak wiekszosc :) Jak chcesz uczyc sie tradingu, to sobie wyszukaj tutoriala na necie (na binance tez sa filmy instruktazowe), a jak chcesz po prostu wsadzic powiedzmy 500zl i zobaczyc co z tego bedzie za miesiac/rok, to mozesz uzyc funkcji 'konwertuj', gdize gielda ci sama kurs aktualny dobierze i zamieni USDT na coina ktorego chcesz kupic. Przed 1 zakupem po prostu poczytaj o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jadealboniejade: to czekam na spadek i dokupie. Czyli różnica między Binance i np Trustwallet jest np taka że w Binance minimalna ilość wkładu jest mniejsza? Bo nie wiem w jakiej platformie lepiej się bawić i uczyć