Wpis z mikrobloga

Pomimo pompy, jakiej jeszcze nie widzieliśmy, całkiem nieźle się wieloryby powysprzedawały (5.3 biliona poszło do obiegu)
https://www.reddit.com/r/SafeMoon/comments/mtqzg5/whale_watching_day_20/

PS, miesiąc temu byłem chyba 2 na tagu, dzisiaj zaraz pęknie 100 osób obserwujących tag, byle bez panic sella jak spadnie o 50% albo coś, trzymajmy a będzie nam dane (albo i nie, wnioskuję, że jest 50% szansy, że się uda, i 50% że nie xd)
#safemoon
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michael93pl: niech wyprzedają, mają święte prawo, a nieskromnie to ja dałem tag do obserwowanych jako pierwszy ( chociaż nie jestem pierwszym który o sefemoonie wspomniał), z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@wojcir oczywiście że tak, to dzięki nim w ogóle zaczęła się przygoda z SM, pozwolila na to ich inwestycja na samym początku projektu. Jak będą się dalej wysprzedawac partiami, a hype nie zniknie, to nawet tego nie odczujemy

Nie pamiętam który Mirek w ogóle napisał o SM, robił jakies takie zestawienie, a mnie przykuła nazwa SafeMoon, dzięki Ci Mirku, kimkolwiek byłeś, nawet jak się wyzeruje, to zabawa była przednia :D
  • Odpowiedz
@wojcir: dokładnie, milion or nothing :D

@Bounty: o to w tym chodzi, 2 tygodnie temu gdyby grubasy sprzedały 5 bilionów w 24h to szorowalibyśmy o dnie pewnie znowu. Im więcej nowych holderów, tym grubasy mają mniejsze zasoby % z całej liczby SM w obiegu, dzięki czemu wpływ na cene każdej transakcji jest coraz niższy )
  • Odpowiedz