Wpis z mikrobloga

Taka dziewica jaka wam się marzy, to musiałaby być 16-letnia dziewczynka, ale jak facet 30-letni ma fantazje o gimnazjalistkach, to już moim zdaniem podchodzi pod pedofilię. Także zastanówcie się lepiej, czy nie zgłosić się do poradni seksuologicznej na leczenie, bo może się to dla wszystkich źle skończyć.

https://www.wykop.pl/wpis/56913837/anonimowemirkowyznania-musze-przyznac-ze-cos-jest-/#comment-202648105

Pamiętajcie, jak kobieta fantazjuje o gwałcie to to jest normalne i wcale nie chce być zgwałcona, natomiast jak ty sobie fantazjujesz o szesnastolatkach to jesteś zaburzonym pedofilem i powinieneś się leczyć bo jeszcze wylądujesz w kryminale xD

Swoją drogą byłem raz zwyzywany od pedofilów za słuchanie japońskich zespółw gdzie różowe wyglądają dość młodo, pewnie by mi to zwisało, gdyby nie powiedział tego gość oglądający Eurowizję Junior xD
#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #seks
  • 8
@Cesarz_Nieruhato: Polecam Ci zaczerpnąć trochę wiedzy w dziedzinie seksuologii i później się wypowiadać. W linku odpowiedź na to dlaczego dużo kobiet fantazjuje o gwałcie i skąd się to wzięło i czy ma to jakikolwiek przekład na rzeczywistość.
Zordon - @CesarzNieruhato: Polecam Ci zaczerpnąć trochę wiedzy w dziedzinie seksuolog...
@Cesarz_Nieruhato: Bo to jest pedofilia. Kobieta, która fantazjuje o gwałcie, realizując swoje fantazje zrobi komuś krzywdę oprócz sobie? 55 latek fantazjując o 15 latce, kiedy pozwoli sobie na realizacje fantazji to doprowadzi do tragedii. Nie widzisz różnicy?
@Zordon_: Jesteś debilem?
Najpierw dowiedz się czym jest pedofilia a potem ewentualnie wytłumacz mi do jakiej tragedii ma doprowadzić seks z szesnatolatką za obopólną zgodą. I wpis był o trzydziestolatku a nie jakimś zgrzybiałem emerycie.
@Cesarz_Nieruhato: Dla poprawki, nimfofilem jeśli chcesz uściślenia. I jest to schorzenie w przeciwieństwie do fantazjujących o gwałcie kobietach. Za obopólną zgodą osoby, która dorosłość płciowa nie równa się dorosłości intelektualnej xd . A debil to ci się w matkę #!$%@?.