Wpis z mikrobloga

No to czas na małe podsumowanko mojego "planu emerytalnego".
Oczywiście nie wyszło tak jak miało wyjść, czyli z początkowego salda 220 PLN zostało...zero cebulionów (mimo trafienia czwórki za pierwszym razem).
Dziękuje wszystkim za obserwowanie moich poczynań i wszystkie komentarze i plusiki pod wpisami! Dziękuje tym, którzy oferowali mi pomoc w wyjściu z nałogu hazardu, oraz tym którzy lepiej by wydali te pieniądze ode mnie ;) Tak jak wspominałem kilka razy w trakcie trwania tej całej akcji: nie mam żadnego problemu z hazardem, nigdy wcześniej w lotka nie grałem, a te dwie stówy i tak wydałbym na swoje zachcianki (bo tak sobie ustaliłem w SWOIM budżecie domowym). Za miesiąc pewnie sobie kupie dobry alkohol, albo coś co da mi troszkę radości. Tyle.
Czy było warto? Pewnie że tak! Dla samych komentarzy i wirtualnych piątek. Kilka razy nawet wypuściłem szybciej powietrze nosem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nowy sezon #f1 tuż tuż, więc w ramach podziękowań na #rozdajo trafia świeżutki klucz Steam do gry F1 2020. Wystarczy zostawić plusika, a zwycięzca zostanie wyłoniony jutro około godziny 17:00 (pisze około, bo może mi się przedłużyć w pracy przez co spóźnię się na chatę). Udział biorą wszyscy!

Dzięki raz jeszcze i z fartem!

#grubasrozdaje #steam #rozdajosteam
Pobierz Bogaty_grubas - No to czas na małe podsumowanko mojego "planu emerytalnego". 
Oczywi...
źródło: comment_1618757267N12o8wmOIcOCjRCi5ysue7.jpg
  • 56