Wpis z mikrobloga

@qaswe ja tak go nie odbieram - to nie grzech traktować demokrację tak jak powinien ją traktować kazdy zdrowy człowiek.

Dodatkowo jesli chodzi Ci o konfederację to powiedzmy sobie szczerze, że jawnie i świadomie (parafrazując Nicolasa Gomeza Davilę) pozbyli się przynajmniej dobrego smaku by uczestniczyć w grze demokratków - i mimo że jest to jedyna rozsądną opcja dla jakiegokolwiek clzowka o poglądach prawicowych od dawna, (który chce czestniczyc w tej grze jako
@ArpeggiaVibration: Myślę że to wynika z frustracji obecną sytuacją w jakiej jesteśmy. Ludzie w miarę rozumiejący o co chodzi rozumieją co mówi a mam wrażenie że jego przekaz jest kierowany jakby do pustego, tępego prostactwa do którego obawiam się trzeba tak przemawiać jak robi to obecnie Gryguć bo zdecydowana większość nie rozumie prostego języka więc trzeba troszeczkę zaostrzyć jak to on robi.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że sam Gryguć
@ArpeggiaVibration: Zresztą był taki jeden co mówił że nic się w tym kraju nie zmieni bo jesteście wiadomo co warci i wiadomo jak skończył. https://www.youtube.com/watch?v=-IpVgZPwHqo

Tak, Pan Nikt ma rację że ten kraj wymaga samozaorania bo tu chyba nie da się nic zbudować takiego od podstaw. Chyba zostaje tylko wychowanie dzieci w duchu patriotycznym, nauczanie zasad logiki i rozumowania politycznego, przekazania odpowiednich wartości uniwersalnych jak szczerość, oszczędność, roztropność, odwaga, odpowiedzialność bo
@Aik32fr45yd: mi się wydaje że ludzie tego nie chcą - jeżeli słowo 'chciec' definiować jako to co chcą uzyskać, do czego doprowadzić i co chcą faktycznie obecnie robić.

Ja myślę, że po prostu tak są już zmieleni przez maszynkę do mielenia mięsa, że żyją a większości w ułudzie, we własnym wirtualnym świecie - jednym memowo obrazkowym mediów społecznościowych sprowadzających ich do intelektualnej roli małpy lajkującej i wysyłającej buźki oraz obrazki, a
@qaswe

Gryguć to narcyz upaja sie sam swoimi słowami. Poza tym to pseudointelektualista i demagog. Zawsze mam bekę z tego jak prowadzi te swoje "wykłady" skaczac z tematu na temat, niekończąc wątków, gada bzdury o hitlerze puszczając oko że to niby pdk i żarciki dla inteligentnych. Rosję przedstawia jak kolosa któremu najlepiej by zrobić lachę i położyć sie grzecznie jak piesek brzuszkiem do góry. W stronę Bartosiaka ma jeden niepodważalny argument że