Wpis z mikrobloga

@Syntax: zauważyłem jeszcze coś takiego, używam trust wallet, bnb kupiłem na binance, wysłałem na portfel, bnb zamieniłem na Smart Chain, a w Pancake Swap wyskakuje mi BNB
dobra, dziękuje bardzo za pomoc, kilka restartów aplikacji, jeszcze raz wklejony adres safemoona i ustawienie slipage na 12 pomogło :D
@Syntax: właśnie dziwne dla mnie jest to, że nie chciało mi pobrać całego Smart Chaina do wymiany na safemoona więc mam teraz safemoona na portfelu i smart chaina
@ssajuw: Całego nie wymieni, bo to zależy chyba od ofert sprzedaży. Pewnie dopasowało twoją ofertę kupna do istniejących ofert sprzedaży, więc jakieś resztki BNB ci zostaną.
@Syntax: jeszcze jedno pytanko, tak jak mówiłem jestem świeży więc może to być głupie pytanie, mam juz safemoona na portfelu, jak odświeżam co jakiś czas to zmieniają mi się wartości ile mam tego krypto, o co chodzi?
@ssajuw: Bo powinno rosnąć. Najfajniejsze jest to, że im dłużej trzymasz, to z tego co zrozumiałem, dostajesz jakiś 5% procent od nowych transakcji sprzedaży.
Edit: Tak jak kolega @m76859 napisał