Wpis z mikrobloga

Ładnie socjotechnika poszła do przodu, ludzie często niemajętni, wydają tysiące polskich złotych na odpady poprodukcyjne funkopop 50zł i więcej za sztukę, bo przemysł żydowski im wmówił że to modnę, i nowoczesne - robiąc to ci ludzie utożsamiają się z konkretnym archetypem osobowości - przez nas nazywany sojarzem.
Taki jest obraz człowieka XXI wieku, zaprogramowanego od A do Z przez massmedia, nie bądźcie tacy #cyberpunk2077
trejn - Ładnie socjotechnika poszła do przodu, ludzie często niemajętni, wydają tysią...

źródło: comment_1618749304jOdkvWtL66zmzVebd0B9ZB.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@Misza97: Nie mam mocy sprawczej by dyktować jak ludzie mają żyć. Oglądanie kucyków pony i zbieranie odpadów poprodukcyjnych za miliony monet nigdy powszechnie w społeczeństwie nie będzie adorowane, wam wolno pisać że marvel jest super a mleko sojowe pyszne, a ja nie moge napisać że ja nie lubie i to głupie? To jest właśnie wasza wolność słowa - tak zwanych sojarzy. Znami albo wcale. Na szczęscie kina zamknięte więc sobie poczekacie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@trejn: Nigdy nie zrozumiem jak komuś te gówna mogą się podobać xD te mordy kwadratowe, przecież to brzydkie w #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trejn: co ty synu #!$%@?, przecież to nie fanboje się #!$%@? do hejterow że są głupi bo nie zbierają fantów tylko na odwrót. Przecież to hejterzy przysrali się i buldópią, że ktoś ma jakieś hobby i zbiera fanty powiązane z jakąś marka.
  • Odpowiedz
@trejn: Niestety tak tu jest, bo albo się zgadzasz z fanbojami, albo przez 4 dni przezywają, ze ktos moze mieć inne spojrzenie niż oni XD A później wyłazi taki pablo, który rzuca jakimiś tekstami o matce (to jeszcze fanboj, czy już hejter?)
  • Odpowiedz
@Nihas: Ogólnie pojęta kinematografia jest zdominowana przez żydów od czasów Walta Disneya i to jest fakt, więc nie rozumiem po co te przytyki. Nie mówię tego w negatywnym tonie, akurat tak jak z Bankierami, duża część dominujących korporacji, jest zarządzana przez wyznawzów mojżeszowych, wynika to z prostego faktu ich kultury - gdzie żyd promuje żyda. Druga wojna światowa, i kryzys tamtych lat tylko umocnił ich przynależność kulturową i pielęgnacje tego ideału,
  • Odpowiedz
@Nihas: No i tu jest twój problem, ja ci podaje suche fakty które możesz sobie sprawdzić robiąc kopiuj wklej do przeglądarki, a ty to wyśmiewasz. Jak na procent w społeczeństwie, mają wysoką reprezentacje na pewnych stanowiskach. Wyobraź sobie że CEO każdego większego amerykańskiego wydawnictwa filmowego byłby Polak, czy byłoby to złe? Nie, ale taka nadreprezentacja rodzi podejrzenia o nieuczciwe praktyki
  • Odpowiedz
@cin123654: Nie musisz się przejmować nacją bo nie tematem jest narodowość, gdyby każdy z prezesów studiów filmowych hollywood był polakiem, to czułbyś że ich narracja i sposób kreowania kultury byłby jednolity wcześniej ustalony. Ta garstka, ludzi definiuje i kreuje kulturę i sposób życia na całym świecie. Przykładem są te głupie figurki funkopop i całokształt osoby którą nazywać można sojarzem Często bezkrytycznego, i fanatycznego podejścia do wielu tematów mającego we własnym mniemaniu
trejn - @cin123654: Nie musisz się przejmować nacją bo nie tematem jest narodowość, g...

źródło: comment_1618751976L2ST00pdydErnyntR6hyTx.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Misticmac: ale gdzie ja obrażam ciebie albo Twoja mamę? To wyraz troski o Ciebie, drogi mireczku! Mama wie co dobre dla Ciebie więc się jej słuchaj! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablo397: A gdzie ja napisałem, ze obrażasz? Czepiales się dzień wczesnien o poziom dyskusji, zarzucając mi inwektywy. Dzień później rzucasz tak żałosnym tekstem, rodem z podstawówki. Serio?:D
  • Odpowiedz