Wpis z mikrobloga

@gangolsena: @Peterov: bardzo dobrze im mniej portali dla debili chwalących się swoim życiem tym lepiej i mniej osób w depresje wpada. Żre jeden z drugim pizze robi zdjęcie co teraz je a na co dzień zimiory i pomidorówka z rosołu. No króle życia normalnie.
@CarlVonVogel: Ale ty nie wiesz nic na temat mojego życia XD A wmawiasz mi nie wiadomo. Próbujesz się bawić w psychologicznie oświeconego, który przeczytał, że social media to nie życie?

W TV też go nie masz, w życiu realnym ludzie się też zakłamują. Zaczynasz mi temat taki nie wiadomo po co nawet, jak pytam o aparat szerokokątny XD

I tak, nie mówisz prawdy bo nie ma sytuacji czarno białych, to zależy...
@Peterov: ale w większości tak działa social media poza tym nie oglądam TV bo sama propaganda a piszę bo wyśmiewam to. Już nawet rozumiem FB co mam bez zdjęcia tylko grupki IT/CyberSec do kontaktu a snap? Albo się chwalisz swoim życiem albo oglądasz cudze bo takiś inteligentny zamiast np uczyć się obcego języka albo walisz do zdjęć. Ale to Twoje życie a ja mam prawo wygłaszać moją opinię gościu
@Peterov: jasne, dlatego też mam tylko 2 wpisy na mirko bo sporo poblokowabe. Rodzina to kontakt tekstowy, głosowy. Zdjęcia i filmy przeważnie SMS / Messenger od biedy. Snap to typowe narzędzie dla nasto-latków więc sorry ale nadal mam rację co do tego co napisałem. ¯\_(ツ)_/¯