Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ImInLoveWithTheCoco: ale cicho szúże, chcesz mieć tu usme Włochy i trupy???????
Poza tym przecież rządy dbają o zwykłego obywatela, c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A do usraela jest kolejny powód, aby nie wjeżdżać. Do dość długiej listy kolejny.
  • Odpowiedz
Ale jaja. Scenariusze z foliarskich filmów z żółtymi napisami z YouTuba stają się faktem, ale każdy siedzi cicho bo boi się dostać łatkę pod tytułem "szur" xD


@Lolenson1888: aha( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Ale to jest w sumie bardzo ciekawe, że ludzki mózg zawsze wyobraża sobie skrajnie czarny scenariusz ( w zasadzie z dupy, podpasowując argumenty pod to swoją tezę) - i żyje w 100% przekonaniu, że TO JUŻ się dzieje.

Jak to było? Argument równi pochyłej?
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: akurat kasa z terminem przydatności to nie musi być fejk. Takie coś spotkało mnie w tibii, kupiłem tibia coinsy a oni wysłali mi maila po 4 latach nieobecność - albo się logujesz albo ci je zabieramy. Oczywiście jestem antysystemowcem i się nie zalogowałem. #!$%@? mi, a ja znowu zacząłem grać...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@AutismoHarbinger: Ale koleś który napisał ten wysryw podsumował tylko to co się dzieje obecnie w Chinach. Pieniądz cyfrowy z datą ważności i program oceny obywateli już w Chinach działa. Po prostu ten idiota, jak wielu innych konserwatystów uważa że Unia Europejska to Związek Radziecki 2.0 i żadnymi faktami ani argumentami im nie wyjaśnisz, bo żyją w swojej urojonej bańce oblężonej polskiej twierdzy.
  • Odpowiedz
@windows95: U nas też będą podejścia do wprowadzenia, tylko to trwa trochę. Ludzi trzeba urobić.

Unia już teraz chce enkrypcje e2e #!$%@?ć na chatach.
Kolejne zagrania totalitarne przyjdą z czasem. Musi się tylko pretekst znaleźć, jakaś głośna afera.
Nie musi koniecznie być 1 do 1 jak typ napisał, totalitarne systemy są ciągle wprowadzane, tylko nikomu to nie przeszkadza póki dla "dobra" są używane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@AutismoHarbinger: Chyba mówisz o Polsce czy jakiejś innej Albanii. Przykładowo w Niemczech poczucie prywatności jest tak w ludziach zakorzenione, że nawet google street view nie funkcjonuje, bo każda osoba zameldowana musi wyrazić zgodę na to by zdjęcie nieruchomości było widoczne. W Irlandii natomiast nie istnieje coś takiego jak blokada czyichś środków na koncie, niezależnie od tego jak bardzo delikwent jest zadłużony. Unia Europejska składa się z 27 państw czasem tak
  • Odpowiedz