Wpis z mikrobloga

Mam PlayStation 4, pochwalę się, że Pro.
I jak sobie gram z bliska to mam swój profil eksperta,
skonfigurowany tak jak zgodnie kilka for, użytkowników reddita i chyba nawet na wykopie przypadkiem gościu ma taki sam tv jak ja i podlinkował mi jak go zrobić na monitor.
Że jak sobie gram w takiego Wiedźmina to ja muszę dobrze widzieć wszystko.
Ale jak już sobie kładę się kulturalnie do łóżka,
to sobie włączam profil gry
i z odległości tych siedmiu metrów to mi
subiektywnie się wydaje
że Demon's Souls na moim PlayStation 3
wyglądają lepiej niż te nowe.
Bardzo mnie podoba się PS5, ale ja, osobiście,
gram sobie od dawna na PlayStation 6.
Jakby wyszło PS5 Pro czy coś takiego to wołajcie i poprawię

Producenta telewizora muszę pouczyć, że za mało pozwala ostrość zmniejszać tylko - ale to nie wina konsoli, tylko telewizor #!$%@?.
Będę zaraz używał słowa winieta, pomimo że zupełnie nie wiem co to jest, widzę taki efekt w apce zdjęć, więc przypuszczam, że każdy skuma o co mi chodzi. Purystów językowych przepraszam.
W sumie jeszcze jakby była opcja winiety, manipulowania środkiem osobno, dookoła osobno, albo jeszcze lepiej jakby z paska 16:9 środkowe 16:6 było środkiem "winiety"

Zainspirowany
https://www.wykop.pl/wpis/56888529/ps5-ps4-ps2-a-wy-co-biedaki-dalej-gracie-na-swoich/
@sprzedalem-psa-chinczykom: A wy co biedaki dalej gracie na swoich PS5? Nawet mi was nie żal, stworzylem PS6
#ps5 #ps4 #ps2

#demonssouls #souls #soulsy #darksouls #darksouls3 #playstation #playstation5 #playstation4 #playstation3 #ps3
deadIift - Mam PlayStation 4, pochwalę się, że Pro.
I jak sobie gram z bliska to mam...

źródło: comment_1618714708r4G3dDKSap4w30QNQUKONa.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@cosecans: Ja w tej chwili z Xboxów mam tylko XSX i 360, ale już na emeryturze, leży sobie spokojnie, ze wszystkimi kablami oryginalnymi ciemnoszarymi, tylko bez pada bo już nie wytrzymał, a trafił mi się Razer Sabertooth tanioskowo, no to nastąpił upgrade.
  • Odpowiedz