Wpis z mikrobloga

Obejrzałem przed chwilą ten mecz i utwierdziłem się w przekonaniu że to zdecydowanie najlepszy mecz polskiej reprezentacji po 1989 roku. Żadne obrony częstochowy i fart (jak w 2:0 z Niemcami za Nawałki) ani wygrane ze średniakami europejskimi (jak wygrane za Engela z Ukrainą czy Norwegią) tylko właśnie ten mecz.

Totalna demolka wicemistrzów Europy i czwartej drużyny świata która przyjechała z samym Crisztianu.
Wynik 2:1, chociaż tak naprawdę Polska powinna wygrać 4:1.
Szczególnie w pierwszej połowie Portugalia była żałosna, ale w drugiej niewiele lepiej.

A Polacy? Inteligentna, szybka gra, cała 11-tka praktycznie bezbłędnie. Nie wiem co się stało tamtego dnia z tamtymi ludźmi, czy zesłano na nich ducha świętego czy leo przywiózł specjalną nalewkę od wujka z Nijmegen, ale po prostu gra była idealna od pierwszej do ostatniej minuty.

Tym bardziej się utwierdzam, że za Nawałki to jednak bardziej orka była, choć udało się osiągnąć najlepsze wyniki w ostatnich latach.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jeseje: O Nawałce można powiedzieć wiele, ale trafił na bardzo dobry skład i potrafił go nie zmarnować w przeciwieństwie do parodysty brzenczga.
  • Odpowiedz
@jeseje Dobry mecz jeszcze z Czechami u siebie 2-1. Leo wycisnął z tych chłopaków 200%. Eliminacje Mundialu 2010 zawalił nam Boruc-,prowadziliśmy na wyjeździe ze Słowacją po bardzo dobrej grze gdy Boruc popełnił dwa błędy i przegraliśmy mecz. Później Boruc nie trafia w piłkę z Irlandią Północną i się posypało.
  • Odpowiedz
@jeseje: uważam ze Leo to najlepszy trener w XXI w jak nie w historii. Chłopaki wtedy wiedzieli z kim pracowali ( gość który trenował Real Madryt a z Trynidadem i Tobago zamieszał na mundialu ). Napewno uwierzyli w siebie i jak to mówi pewien prosty chłopak z Dębicy mental zrobił swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°). A z brzeczkiem to taka farsa była ze szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@jeseje: Orany, dziena Mireczku że to udostępniłeś!
Przede wszystkim...ależ czasy! Niby nie tak dawno, a jednak 14 lat. Całkowicie inna jakość obrazu, stylu kamerowania czy nawet jakości głosu komentowania. Futbol też jakby taki inny. Niby 22 zawodników i piłka, a jednak było to takie bardziej nieprzemyślane, dzikie i spontaniczne niż dzisiaj przy tych wszystkich strategiach i taktykach, a strzelane bramki są dość powtarzalne.
Młody Szpaku... Panowie umówmy się [wymownie łapie za rękę patrząc najpierw w kamerę a potem na kolegow] nigdy nie był z niego żaden ekspert, ale mecze z jego komentarzem klimat miały niepowtarzalny, niezaleznie czy był to mecz towarzyski z Estonią, czy z Niemcami na Mistrzostwach. Był takim gospodarzem meczu. Za to Babiarz w studiu mnie od zawsze #!$%@?ł xD nie wiem co on ma takiego w sobie, ale myślę że to typ gościa którego nawet w szkole nie lubili.

Ale wracając do samego meczu to zobaczcie 58:50 minutę meczu (a na filmie 1:11:29) jak Rasiak się tam podsumował i co łun #!$%@?. To był typ zesłany z kosmosu, bez kitu xD grał w Groclinie, potem miał chyba nawet w Tottenhamie grać tylko grzał ławę i nawet w Szymon Majewski szoł była z tego beka XD
Ale z drugiej strony w tym Derby County regularnie strzelał gole (wiem bo sprawdzałem zawsze wyniki na 236 stronie telegazety szukając wzmianki o tym czy ktoś z naszych orłów grał w jakimkolwiek europejskim klubie tego weekendu oraz mame kupowała bravo sport) i w sumie to nie mam pojęcia jak on to
  • Odpowiedz