Wpis z mikrobloga

Ktoś ma przerobionego quest 2? Jakie jest ryzyko bana? Banuja fejsa i co już quest jest nie do użytku czy wystarczy nowe konto zrobić albo tamte usunąć? Pograłbym online ale ziomek sie boi że jak go zbanują to już nic nie zrobi. Jaka jest prawda? #quest2 #oculus
  • 20
  • Odpowiedz
@trybik555: jedno spiracone .apk gry/programu z Oculus Store i już masz oflagowane konto i urządzenie jako pirat. Banów póki co za to nie ma, ale ktoś znalazł w kodzie Questa "developer mode kill switch", który permanentnie wyłącza tryb programisty i co za tym idzie możliwość sideloadowania oprogramowania. Gdy Oculus zrobi tego kill switcha na urządzeniu, to w dalszym ciągu będzie można grać w gry ze sklepu i przez Linka, ale już
  • Odpowiedz
@trybik555: Ja kupiłem Questa 2 tylko dlatego że chodzą piraty na nim :P
Gry są mega drogie i dodatkowo słabe. Jednak 1600zł za headset to dla mnie na tyle duże pieniądze że nie ryzykuje piracenia na nim, odpalam Virtual Desktop i fb nie wie co na kompie odpalam :P Co prawda w Climb nie zagram ale nie ryzykuje sprzętem za tyle pieniędzy jakby kiedyś bany wleciały.
Także z mojej strony tak
  • Odpowiedz
@amisobad: Kup Medal of Honor™: Above and Beyond
OFERTA SPECJALNA! Oferta kończy się 26 kwietnia

-20%269,90zł
215,92zł
Beat Saber golas w którym jest parę kawałków i są słabe 107zł + dodatek Linkin Park 50zł
tymczasem Ps4 kupujesz god of war 40zł a płytkę możesz sprzedać dalej
Na headset kupisz i zostajesz z tym.
  • Odpowiedz
@trybik555: Ja mam questa 1 i 2. Na obu używam tego samego konta i podłączam do sidequesta bez problemu. Tworzysz tylko konto deweloperskie i instalujesz co chcesz na własną odpowiedzialność. To nie jest żadne hackowanie, jedyne co to mogą ci kręcić nosem na gwarancje jakbyś sobie jakimś sposobem questa zbrickował ale side quest i bmbf do beatsabera są kompletnie bezpieczne. Próbowałem instalacji skryptów z reddit'a odblokowujacych procesor czy podbijających rozdzielczość i
  • Odpowiedz
@badylord: Niby tak ale patrz Xbox 360 dostałeś bana na live i nie pograsz online. Weź potem sprzedaj lub używaj taki headset gdzie tylko masz sklep oculusa i multi :P
Gdybam bo nie ma jeszcze żadnego i oby nei bylo ale szkoda mi ryzykować :P Pirata odpalisz przez virtual desktop i skąd fb mialby wiedzieć co na kompie odpalasz ;>?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trybik555: na redicie jest cała społeczność piratów. Jest nawet specjalny program, który zawiera listę prawie wszystkich gier, gdzie jednym kliknięciem instalujesz co chcesz na quescie. Na razie nikt bana nie wyłapał.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Piratów nie instalowałem, jedynie to co dostępne było za free na sidequest i mod bmbf do beat sabera który i tak wyłącza komunikację z serwerem więc zeby zaintalować aktualizację lub zagrać w multi trzeba odinstalować mod (mam 2 headsety więc na quest 1 mam moda a na quest 2 zwykłą wersję ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Bana raczej nie wyłapiesz bo w kłeście masz informację że
  • Odpowiedz
Pirata odpalisz przez virtual desktop i skąd fb mialby wiedzieć co na kompie odpalasz ;>?


@Niebadzlosiem: nie wiem jak Virtual Desktop, ale jeżeli tak jak ALVR nie wymaga zainstalowanego oprogramowania Oculus/Rift, to jedyną drogą poznania w co ktoś gra jest "widzenie komputerowe (rozpoznawanie obrazów)", czyli analiza przesyłanego obrazu. Jest to karkołomne, trochę foliarskie, ale możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co innego gdy ktoś piraci i gra na
PieceOfShit - > Pirata odpalisz przez virtual desktop i skąd fb mialby wiedzieć co na...

źródło: comment_16185977577cDDTkGKMfD5Ug5WmpH45u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zresztą skąd FB ma wiedzieć czy nie jesteś świeżo zatrudnionym deweloperem który pracuje nad grą którą właśnie zinstalowałeś


@badylord: jeżeli piracisz znane apki to choćby po nazwach pliku, używając funkcji skrótu, nazwie pakietu itd.
  • Odpowiedz