Wpis z mikrobloga

@struu: Tylko po co ci działalność gospodarcza, skoro jesteś pracownikiem Vorwerk? Czy nie jest czasem tak, że wcale nie jesteś pracownikiem Vorwerk i z tego powodu masz założoną działalność gospodarczą?
  • Odpowiedz
Żeby sprzedawac thermomixa trzeba byc przedstawicielem handlowym a żeby nim byc trzeba mieć dg. Jak chcesz to możemy się zadzwonic i Ci opowiem o tym
  • Odpowiedz
Napisałem już wyżej jak to wyglada. Może rozwiń swoje pytanie bo chyba trochę wyrwane jest z kontekstu
  • Odpowiedz
@struu: No chodzi tylko o to, że ustaliliśmy, że nie jesteś związany umową o pracę, a więc logicznie: nie jesteś pracownikiem Vorwerk. Vorwerk nie jest twoim szefem i nie płaci ci pensji. Krótko mówiąc, nie jesteś pracownikiem Vorwerk, zgadza się?
  • Odpowiedz
Tak jak juz napisałem, nie jestem pracownikiem VorWerk, a ich przedstawicielem handlowym rozliczamy się na podstawie umowy o współpracę i wystawianych faktur za pośrednictwo sprzedaży.
  • Odpowiedz
Faktura za urządzenie wystawiana jest przez VorWerk. Przedstawiciel handlowy wystawia fakturę za prowizje dla VorWerk. Kasa fiskalna jest tu nie potrzebna dla celów współpracy.
  • Odpowiedz
@struu: Chciałem zapytać o jeszcze jedną rzecz. Tutaj jest wywiad z kobietą zaangażowaną w biznes Thermomixowy: https://networkmagazyn.pl/jak-odniesc-sukces-w-biznesie-najwazniejsze-to-najpierw-wyjsc-ze-swojej-strefy-komfortu-trzeba-zrobic-plan-i-po-prostu-zaczac-dzialac/

I ona opowiada o tym, jak sprawnie idzie jej rekrutowanie następnych przedstawicieli:

Ze wszystkich biur w Polsce, a było ich wtedy chyba 35, zrekrutowaliśmy najwięcej osób do współpracy! 13 w ciągu jednego dnia, z czego moich rekrutacji było 6. To naprawdę był duży nas sukces o nie lada wyczyn w
  • Odpowiedz