Wpis z mikrobloga

Założyłem konto na #tinder bo chciałem zobaczyć o czym mówicie, że dziewczyny nie odpisują, jeśli odpisują to zdawkowo czy też inne poruszane tutaj kwestie. Powiem wam że jestem zaskoczony, na razie tylko przesuwałem zdjęcia ale po dwóch dniach rozmawiam z pięcioma fajnymi dziewczynami które same do mnie zagadały, chyba przesadzacie albo po prostu wy jesteście problemem i ciężko się z wami rozmawia. Tak to widzę. Pozdrawiam dziewczyny które są tu z góry oceniane przez facetów nic na ich temat nie wiedzących.
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: wiesz co, dużo tego w gorących codziennie i serio uważam że 90% z tego to brednie. Oczywiscie można trafić na chamskie dziewczyny ale tak samo można trafić na buraka faceta. Moje odczucia są pozytywne, a ludzie z tego tagu chyba mają za wysokie oczekiwania, każdy chciał by być z modelką Victoria Secret ale to oczywiste że taka kobieta wymaga więcej od mężczyzny niż piwnica i przetłuszczone włosy obcięte "boki
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: Zapoznaj się z pojęciem biasu egocentrycznego. Po prostu przyczyn swojego sukcesu w rozmawianiu z dziewczynami upatrujesz w swoich własnych działaniach. Tymczasem masz najprawdopodobniej atrakcyjną aparycję
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: kolejny przykład, że jak komuś poszło w urodę, to w rozum nie poszło nic...

po dwóch dniach rozmawiam z pięcioma fajnymi dziewczynami które same do mnie zagadały, chyba przesadzacie albo po prostu wy jesteście problemem i ciężko się z wami rozmawia.


XDDDD Nie no, to jest troll, bo nie wierzę, że debile takie chodzą po świecie
  • Odpowiedz