Wpis z mikrobloga

@L3stko: @paziu: właśnie te 10 lat temu sprzedałem swojego x360 i w grudniu zakupiłem series x. Ograłem już wiedźmina 3 z gamepassa i ta gra mnie zachwyciła. I własnie po przejściu wiedźmina jakaś pustka naszła, kupiłem crash bandicoot po za gówniaka grałem w to na PlayStation xD Teraz gram w RainbowSix Siege i mnie wciąga. Pościągałem trochę gierek z gamepassa ale szczerze mówiąc nic mnie jakoś na dłużej nie wciągnęło
@paziu: O właśnie - assassins creedy - pamietam pierwszego assassina, to było coś awangardowego, ale z tego co kojarzę to bardzo mocno powtarzalne to było czyli co chwile trzeba było wskoczyć w stóg siana i potem wdrapać się wysoko. Jak to wyglada w nowych częściach?
@Zamaskowany_szachista: od originsow mocno zmienili mechanike gry, teraz wspinac sie mozna po praktycznie kazdej powierzchni, system walki przypomina duzo bardziej ten z wiedzmina (pasek zamiast punktow zycia, drzewko ze skillami itp.), pojawily sie normalne questy z wyborem dialogu itd. nie wszystko sie kompletnie zmienilo, np. skakanie z punktow synchronizacyjnych do stogow siana czy wody zostalo. viewpointy sluza jako punkty do fast travel (nie pamietam czy w starszych czesciach tez tak bylo,