Wpis z mikrobloga

Będzie gówno post. Moje trafy w Fifie to jakaś prowokacja. Najdroższa wymienna karta: Mane warty 120k, najdroższa niewymienna: Paulinho warty 180, no ludzie kochani(nie licząc 2 paczek z ikoną). Dodam że zrobiłem z 7 party bagow, większość tych SBC 5x85+, 2x86+ itd, plus wszystkie te 25x83+ za swapy, zazwyczaj biorę paczki niewymienne za dr(nie gram dużo, ale teraz grając kilka mecze dostaje się fajne paczki) no kurczę kilka szans na trafienie jakiejś karty coś wartej było. Jak patrzę na jakiejś grupie Facebookowej czy tutaj, posty: co do zmiany i cały skład niewymienny: Neymar, Mbappe, jakieś 2 karty eventowe 1kk+, 2 ikony typy Contona, Vieira. I oczywiście cieszę się że innym sypie, ale mi też mogło by coś skapnąć( ͡° ʖ̯ ͡°). Zrobiłem 2 paczki z ikoną (jedna za swpapy, jedna z SBC) i dwa razy Socrates xdd,(tak wiem, zawsze mogłem trafić Litmanena) (ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo trafienia 2 razy tej samej ikony, jak jest ich z 70), gram w pierwszej lidze i myślę, że w miarę ogarniam, ale ten baby totalne gówno, ten prime pewnie też. Dodam ze przez pierwsze kilka miesięcy nawet foddery nie leciały, ale jak tutaj wrzuciłem gówno post, to przynajmniej to zaczęło lecieć (może jak teraz dodam te żale, to zaczną lecieć coś warte karty). Np w Fifie 20 też gówno trafiałem i nagle EA przestawiło wajchę i w ciągu jakiś 3 tygodni: VanDijk urodzinowy z 1kk, Richarlison z party baga z 1kk, Overmars Moments z 800k, Messi z picka, ale potem wajcha z powrotem i znów gówno. Ten post nie ma nic na celu, tylko jest moim gównozalem.

#fut
  • 1
Np w Fifie 20 też gówno trafiałem i nagle EA przestawiło wajchę i w ciągu jakiś 3 tygodni: VanDijk urodzinowy z 1kk, Richarlison z party baga z 1kk, Overmars Moments z 800k, Messi z picka


@michalp1892: i żalisz się na Trafy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To je FIFA