Wpis z mikrobloga

@hi_im_cayman: szukam czegoś do 10-12cm włosów, zaczes do tyłu na jeden z boków. Przeszedłem przez Reuzel Fiber czy Uppercut zielony. Reuzela Extreme Hold (szarego) nie mialem okazji testować).
Kolega niżej poleca mi Gorilla Clay, ale jeszcze się zastanawiam co brać.
Zależy mi bardziej na macie i żeby trzymało kudły cały dzień jeśli się da, bo lubią opaść
@szuwarek-mini: On ma najsłabszego holda z tych wszystkich, sam mam nieco dłuższe włosy i zaczesu na tył nie utrzymuje ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale sama tekstura jest kozak! Wziąłem go bardziej na zapas, na wypadek ścięcia piór.
Phantasm daje taki sam mat i ma dużo mocniejszy hold bez skorupy, ale antigravity to moja pomada zeszłego roku, której póki co nic nie przebije - to hybryda o takiej
@hi_im_cayman: już mnie wkurzało kompletowanie tego zamówienia, bo na nic nie mogłem się zdecydować. Koniec końców wziąłem same nowości. Lockhartsa AG zaryzykowałem z Xmasem. Dobrałem mniejszą puchę Reuzela szarego, sam się przekonam czy faktycznie dobry czy zły. No i tego Gorilla Clay. Mało o nim ogólnie opinii i nie jestem jakoś mega przekonany jeszcze, ale zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie :). Dzięki mirku!