Wpis z mikrobloga

@Jabby: Obraz "Jezu ufam Tobie" jest praktycznie w każdym kościele KK na świecie. Tak samo idea Bożego Miłosierdzia dotarła nie tylko katolików. O promieniotwórczości mało kto wie i ma najczęściej styczność podczas RTG.
  • Odpowiedz
@Jabby: moze źle postawiłem tezę. Lepiej było by tak: każdy słyszał o Bogu i o promieniotwórczości. Z tym że choćby przez wspomniany obraz Faustyna dotarła swym zasięgiem dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LimiL8: No dobra. Przekonałeś mnie. Teorię względności też mało kto rozumie, więc trzeba Einsteina wywalić ze wszystkich rankingów i zastąpić świętymi, bo przecież paciorki to każdy klepie.
  • Odpowiedz
@ger4pp4: Ja tam nie lubię grzebania w życiorysach, po za tym poglądy zawsze można zmienić ;) Nie wszyscy mają tyle samozaparcia co JKM, chociaż nawet ten mawia że kto nie był za młodu socjalistą ten na starość będzie sk***wysynem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LimiL8:

A skoro o rentgenie wspomniałeś, co ma większe znaczenie dla ludzkości? Prześwietlenia, które ratują życie, czy ładne obrazki Jezuska na ścianach?
  • Odpowiedz
Szymborska to komunistka. To ze dostała Nobla o niczym nie świadczy. Ta nagroda dawno się zdewaluowała i rozdawana jest z nadania politycznego. Szymborska również dostała za tzw. „Dobre wiersze”. Co do Curie to zgoda, ma istotne dokonania. Natomiast należy spojrzeć na to co było brane pod uwagę w przypadku wskazania siostry Faustyny. Oczywiście ze kmioty smieszkujace zawsze się znajdą, ale oni kiedyś tam przejrzą na oczy i o nich nie mówimy.
  • Odpowiedz