Wpis z mikrobloga

Dowiedziałem się że szukają na moje stanowisko nowej osoby, bo nie chce dostosować się do nowych zasad umowy, dlatego też zacząłem respektować umowę, pracując 8h bez nadgodzin, jak to zwykle bywało, co dla szefa i reszty nich nie jest na rękę - dla mnie już to obojętnie, mówię teraz nawet że nawet dadzą mi podwyżkę i normalna umowę, ale od kiedy się dowiedziałem że od tak chcą mnie wymienić na inny model, bez zawiadomienia, to mam #!$%@? na nich. Dobrze robię? Ja sam czuję, że dobrze postępuje, skoro mi nie okazali szacunku że się staram, to ja już też nie zamierzam - otoczenia czyli rodzina mama i tata mówi że nie bo powonieniem #!$%@? 10 h i tak co mnie samemu denerwuje, że mnie nie wspierają w mojej decyzji o zmianie pracy ehh.
#praca #pracbaza #przegryw #zmiana
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiwalk8198: Szykuj sobie opcje B i nie daj z siebie robić niewolnika, jeżeli nie masz jakiejś trudnej sytuacji życiowej i nie jesteś do tego zmuszony. Pokolenie naszych rodziców to inna mentalność, ciagle #!$%@?ą o tym, że trzeba cieszyć się, że jakakolwiek praca jest. Czasy się zmieniły, już nie liczy się praca bylejaka a liczy się taka, która Ci odpowiada.
  • Odpowiedz
@kiwalk8198: Szanuje Mirku, większość Polaków nie ma godności i nie umie dbać o własne interesy, a pracodawcy są wyuczeni i przyzwyczajeni do wykorzystania podwładnych na darmowe nadgodziny
  • Odpowiedz