Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy i Mirabelki!

Dziś o 18:00 startujemy ze sprzedażą kwaSIURów! Z tej okazji małe #rozdajo dla wszystkich plusujących ten wpis.
Do wygrania znane i lubiane radioaktywne konfidenty w wersji superlimitowanej 1KG - 2 sztuki, po jednej na głowę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kwaśne penisy kiwi to nowy nabytek w naszym gronie, który dorobił się też wersji radioaktywnej. []
Tutaj mały plottwist i dodam małą nutkę niepewności - dla zamówionych w tym tygodniu kwaśnych penisów kiwi wysyłać będziemy wariant radioaktywny i nieco mniej radioaktywny, ale nadal kwaśny, w sposób losowy.

Podczas realizacji pierwszej partii kwaśnych benków eksperymentowałem z posypką i proporcją kwasku do cukru, znalazłem optimum dla wersji kwaśnej, ale wyszła też połowa w wersji rodem z Czarnobyla - do odważnych świat należy, zaryzykuj. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kwasiury do znalezienia tutaj:
https://sklep.gusto.pl/pl/p/Zielone-penisy-kiwi-kwasne-zelki-kubek-450g-kwaSIURY/118

@DoktorPlagi oraz @krytyk__wartosciujacy - na PW macie ode mnie kuponik za wkład w opracowanie nazwy.

#gusto
Kwasnykonfident - Siema Mirasy i Mirabelki!

Dziś o 18:00 startujemy ze sprzedażą k...

źródło: comment_1618324005ScXqJG2C2rz5uPAO6nAXaB.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: a dostepnosc innych smakow? przyszedl mail czlowiek wchodzi a tam ani wisniowych ani ananasowych ni ma :( czy to jest rzucane partiami ze wszystkie smaki na raz? czy nie ma sensu czekac ze za jednym zamowieniem trafi sie wszystko?
  • Odpowiedz
@Shagot: Wszystko raczej się nie trafi z tego prostego powodu, że to limitowane smaki niedostępne w ofercie poza internetem i robione przez produkcję tylko na moje zamówienie - a zamówień jest tyle, że trudno byłoby nam utrzymać ich stan ciągle w ofercie. Dlatego rotujemy i dorzucamy niewielkie ilości co jakiś czas. Być może sytuacja nieco poprawi się w drugiej połowie roku i uda nam się zwiększyć moce na tyle, żeby część
  • Odpowiedz
@Shagot: Dodatkowo jakoś miesiąc-dwa temu zmieniliśmy system sprzedaży i teraz wygląda to tak, że na sklepie jest to co fizycznie mamy na półkach lub jest gotowe i już praktycznie spakowane, wcześniej wszystkie pozycje były dostępne niezależnie od stanu i dorabiane w razie konieczności - stąd funkcjonuje jeszcze w opisach 5 dni czasu realizacji, teraz realnie jest to mniej, a na pewno jest dużo mniej sytuacji gdzie zamówienie ląduje z adnotacją "brak
  • Odpowiedz