Wpis z mikrobloga

@Vaers: ciekawe tezy stawiasz. Szczególnie ta o PiSie. Bo np nie wiedziałem, że nienawiść do KK zapoczątkowana w okolicach oświecenia to ich zasługa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Scorpjon: > Większość niechęci lub nienawiści do kościoła załatwił sam sobie kościół
Właśnie tu dałem Ci odpowiedź czemu po nachalnym wpieprzaniu się w politykę KK stracił w oczach ludzi, Jeżeli Bóg istnieje, to #!$%@?ł by KK tak jak Sodomę i Gomorę więc nie masz czego współczuć ateistom, gdy po swojej strony barykady masz takie patologiczne zachowania wręcz godząca w nauki o których biblia mówi
  • Odpowiedz
@Scorpjon: no może żart mnie ominął, ale czemu nie odniosłeś się do przytoczonych przezemnie fragmentów? Też zła interpretacja? xD
Dlatego zwykle nie udzielam się pod tego typu dyskusjami. Jak ktoś jest fanatykiem, to będzie odwracał kota ogonem. Szkoda mi nerwów na mówienie do ściany jak to określiłeś wcześniej. Pozdrawiam i udanego pływania w chmurkach z aniołkami xD
  • Odpowiedz
@Vaers: i rozpieprzy kiedyś, biorąc pod uwagę treść Objawienia Św. Jana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jeśli powołujesz się na przykład PiSu to prosiłbym o precyzowanie, bo raczej Papa Francesco nie ma zbyt wiele do mariażu polskich purpuratów z najgorszą partią w historii kraju
  • Odpowiedz
@Scorpjon: Tak jak basi46 wyżej napisał, tu kończę swój wywód bo nie odniosłeś się ani do jednego z moich argumentów, a z ludźmi żyjącymi w bańce informacyjnej filtrującej wszystkie nieprzychylne naszym poglądom stwierdzenia nie da się prowadzić dyskusji, tak jak to napisałeś mogę ci współczuć wrzucić lenny face ( ͡° ͜ʖ ͡°) i życzyć szczęścia w takim ułudnym życiu, które na pewno jest ciężkie
  • Odpowiedz
@jazmojegopokoju: powoli podnoszę poziom śpiewu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@basi46: mój przyjacielu, zanim zaczniesz stawiać oczekiwania w dialogu to określ czego od dialogu oczekujesz XD
Przychodzisz, opluwasz moją wiarę, dziwisz się, że nie cieszę się z tego faktu XD rzucasz bez kontekstu fragmentem z Pisma i nawet nie raczysz określić, do której Księgi się odnosisz, bym mógł na spokojnie
  • Odpowiedz
@jazmojegopokoju: hah, akurat mi się przypomniało jak ksiądz Grzegorz Kuta, bez eS mi kazał śpiewać psalm xD, powiedziałem, że ni chu chu, a on swoje. Ostatecznie sam wyszedł do śpiewania jak organista nie miał już pomysłu na przygrywkę xD. Swoją drogą to spoko ksiądz. Jak go kopnąłem w jaja podczas grania w piłke po zbiórce ministrantów i ze zdziwieniem zapytałem "To ksiądz też ma jaja?" to sie tylko roześmiał ;)
  • Odpowiedz
@basi46: Miałeś już sobie iść żeby dalej nie strzępić nerwów... ale nie, trzeba mieć ostatnie słowo i opowiedzieć historyjkę która nikogo nie obchodzi i nikt o nią nie prosił XD
  • Odpowiedz