Wpis z mikrobloga

  • 2216
Właśnie urodziło mi się dwoje dzieci!! Pijcie ze mną. Duży chłop, a sam płacze jak dziecko ze szczęścia ()
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@volver021: gratuluje, kilka miesięcy minie byś zrozumiał jak ciężko się żyje z bliźniakami :D póki żony i dzieciaków nie ma w domu to korzystaj z ostatnich chwil wolności, u mnie masakra zaczęła się po mniej więcej 7 miesiącach (o dziwo wcześniej było w miarę lajtowo). Teraz 4h snu to norma, może kiedyś ten koszmar się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImCandy może masz za mało dzieci?
Przy córce nic nie musieliśmy robić, dziecko złoto.
Pojawił się syn, żywioł. Potrafi Duplo stworzyć zagrożenie dla swojego życia. Także trzeba patrzeć na najgorsze co może cię spotkać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@szuineg: Nie oceniam cie ale wg mnie ludzie ktorzy krzycza jak to z dziecmi jest zle to ten mem z patykiem w szprychy mam w glowie. Wg mnie to tylko wychowanie.
  • Odpowiedz
@ImCandy nigdy nie powiedziałem i nie powiem że z dziećmi jest źle.
Dzieci to po prostu taka odpowiedzialność że rozumiem że niektórych przerasta. Bo odchować, a wychować to jest znacząca różnica.
  • Odpowiedz
@szuineg: Na pewno nie bede kogos wartosciowal przez interent a tym bardziej na wypoku. Po prostu zabrzmiales jakby dziecko mialo demolowac caly dom a to nie jest prawda. Tylko tyle.
  • Odpowiedz