Wpis z mikrobloga

Witam, jako że ostatnio zobaczyłem najpierw na Facebooku potem na wykopie znalezisko w którym dziewczyna stoi na jednym z pomników wchodzących w skład cmentarza wojskowego w Brodnicy. W pierwszej chwili wywołało to we mnie najzwyklejsze zmieszanie ponieważ jako mieszkaniec tego miasta który mieszka niedaleko tego miejsca mogę z całego serca powiedzieć że niewiele jest lepszych miejsc oprócz głębokiego lasu, żelaznego mostu czy też menelni pod kładką do konsumpcji kebaba czy po prostu, picia piwa. Sam nie raz na schodach mauzoleum jadłem z kolegami kebaba. Miasto dba o to miejsce z braku laku bo trzeba, bo to zabytek i #!$%@?. Jednak ta dziewczyna nie skorzystała z tego miejsca w sposób (należyty) czyli usiadła, odpoczęła, wypiła czy nawet pobiegała dookoła.. dopisz sobie co chcesz... i posprzątała na koniec aby śmieci nie walały się po lesie. Miasto postawiło również tam śmietnik bo zauważyło ,że dużo opakowań od kebabów się tam wala. No nie. Stanęła na tym nagrobku i zrobiła (lub jej osoba towarzysząca) zdjęcie i opublikowała to na wspomnianym powyżej portalu. Nosz #!$%@? ( _), normalni ludzie nie robią sobie zdjęć w takich miejscach spotkań tylko robią swoje i idą dalej.

Mieszkańcy wiedzą co się tam dzieje

Problem nie jest jakoś nagłaśniany czy zwalczany bo po co, policja ma ważniejsze rzeczy do roboty. Jednak w wyniku tej afery prawdopodobnie komenda wyśle dodatkowy patrol w tygodniu tak na odwal żeby było który nic nie wykryje, bo spisywanie nietrzeźwej młodzieży to koszmar.

Jeszcze w roli sprostowania ponieważ łykopki mówią ,że to jakaś lewaczka a najlepiej jeszcze z antify. NIE! To najzwyklejsza patologia jakiej dużo w okolicy tego cmentarza. Okoliczni mieszkańcy bloków socjalnych dokonują tutaj kradzieży, śmiecą, czasem nielegalnie wycinają drzewa czy nawet kradną tory kolejowe. Dlatego można stwierdzić jednoznacznie że ona nie jest jakąś opętaną ideologią lewicową fanatyczką czy też młodym przedstawicielem marszu przez instytucje. To (jeszcze raz powtórzę) najzwyklejsza patologia która zagubiła się w internecie.

#brodnica #patologiazmiasta #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowepaski
Pobierz Fiszi - Witam, jako że ostatnio zobaczyłem najpierw na Facebooku potem na wykopie zna...
źródło: comment_1618262104L8KE6OpsnrGZN34NtDYZMm.jpg
  • 2
@Fiszi: Straszne. Sam pamiętam jak byłem mały to właziłem na lwy... Może z dziewczyną trzeba porozmawiać ale wsadzanie jej do więzienia i #!$%@? życia to już przesada XD