Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@yellowshadow: mi w 5 brakuje możliwość wchodzenia np. do komisariatu, restauracji itp. w SA było ogólnie więcej swobody i możliwości. Piątka to regres pod wieloma względami ale nadrabia zajebistym i postaciami i fabułą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lesrley: proszę cię, następna część na sto procent będzie dziać się w czasach obecnych, a na multi będą robić bułę o jakiej nawet się nam nie śniło. W V fabuła nie jest zła, ale jakoś tak przekombinowana. No i nic w niej wybitnego, ot przejść i zapomnieć. To już powtarzalna IV bardziej zapadała w pamięć. Nie wspominając o klimacie.
  • Odpowiedz
@WladcaSlimakow: Ja tam dobrze się bawię w online, szczególnie jak z nudów zaczynam psuć innym zabawę ciagle ich mordując, zabijając ze snajperki jak tylko się odrodzą albo zmiatając ich z planszy tym latającym motorkiem z wyrzutnią rakiet xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yellowshadow: mogłabyć jeszcze lepsza, ale czuć w trakcie grania że fabuła jest strasznie poucinana i posklejana bo dużo jest jakichś wątków co nie było w ogóle rozwijanych, fabularnie mocno przez to u mnie odstaje od poprzednich części chociaż wciąż sie w to gra dobrze
  • Odpowiedz
fabułę ma zajebistą


@yellowshadow: bambo, fabuła jest właśnie słaba. Spróbuj opowiedzieć o czym była to sam sie przekonasz.
GTA III- claude szuka zemsty na kochance która chciała go zabić podczas napadu na bank
GTA: vicy city- tommy próbuje ratować swój tyłek po nieudanej transakcji narkotykowej gdzie traci nie swoją kasę oraz towar.
GTA:SA- CJ wraca do swojej dzielnicy na pogrzeb matki. Zastaje smród, biedę i samych zdrajców z dzieciństwa.
GTAIV- Nico,
  • Odpowiedz
  • 0
Jeśli scenariusz GTA VI dorównałby RDR2 plus utrzymaliby poziom w tworzeniu świata gry to bez żartów mogłaby to być najlepsza gra ever
  • Odpowiedz
@yellowshadow: Ogólnie nie można wiele zarzucić Rockstarowi co do V bo to naprawdę dobra gra ale do IV nie ma podjazdu.
Natomiast Rockstar wywalił tyle zajebistych mechanik, że V w bezpośrednim porównaniu z IV wygląda na okrojoną grę.
  • Odpowiedz