Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trybik555: Fajna zabawka ale na chwilę. Pograłem w sumie ze 3h. A teraz tylko zabieram na jakieś rodzinne imprezy w ramach ciekawostki i to wszystko.
@aqnar: mi tam się fest podoba, bardzo fajne gogle standalone, gram raczej po PCVR (możliwy Wireless) ale fajnie jest zabrać do kogoś na impreze czy coś i pograć, dodatkowo masz normalny system tam i dostep do netflix,youtube,amazon prime przegladarki internetwoej wiec w zasadzie komputer (możesz obsługiwać rękami bez kontrolerów) wiec w jakims hotelu czy coś też użyjesz spokojnie.
Jakość gogli dobra, czcionka ostra rozdzielczość zadowalająca co prawda nie mialem porównania do
@arcpl Może to tylko moje doświadczenie. W swoim życiu przetestowałem wiele gier na PC, spędziłem w nich dużo czasu i muszę przyznać, że jednak trochę odbijam się od jakości gier vr. Nie chodzi tylko o grafikę ale tak jak wspomniałeś gry rozwijają się wolno, większość z nich ma podobne mechaniki. Dużo jest bylejakości. Może po prostu jestem rozpieszczony przez grafikę gier pctowych.
@aqnar: Mam podobne wrażenie. O ile pierwsze wrażenie ścięło mnie z nóg to im dłużej gram tym bardziej jestem przekonany, że większość twórców gier na tym wrażeniu opiera cały swój biznes. Nie przeszkadza im to wołać $15 za możliwość przejścia po desce nad przepaścią. I to nawet nie chodzi o grafikę. Gdyby ktoś miał zapłacić $30 za taką grę jak Beat Saber na PC to by się w głowę postukał. Gameplay