Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że są kobiety, które nie golą pach jak i ogólnie ciała, ale po co to pokazywać w reklamach? Nie wiem jak dla was, ale dla mnie ta reklama jest obrzydliwa.

Co dalej? Reklama klapek/szpilek z brudnymi i długimi paznokciami?
Co tym chce lewica osiągnąć?

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #rozowepaski
technojezus - Ja rozumiem, że są kobiety, które nie golą pach jak i ogólnie ciała, al...

źródło: comment_16181589838ZAPdcIW2vCPjgeGUvxJoV.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@technojezus:
Bo ja wiem. Kiedyś kocur był obowiązkiem u każdej modelki w Playboyu.
Myślisz, że jak pierwsze modelki pozowały z wydepilowanym kroczem to spotkało się z aprobatą?
Mając to na uwadze, to jest ostatecznie Twój problem. Są pewnie i adoratorzy takich owłosień. W końcu bliższe natury, czyż nie?
  • Odpowiedz
@wielkaberta: a my mówimy o playboyu czy o reklamie ubrania? ¯\_(ツ)_/¯

Ale czy ja pisze, że kobieta się nie może golić? Nie wiem, chciałbyś szukając klapek znaleźć reklamę, gdzie jak pisałem ktoś ma brudne i niezedbane paznokcie?
  • Odpowiedz
@dioxyna: To czemu jako modeli nie biorą Januszy z bojlerkiem? Myślisz, że wywołałoby to ból doopy tych którzy lepiej wiedzą jak ktoś obcy powinien o siebie dbać, lepiej niż on sam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@technojezus: nie bardzo rozumiem, preferencję dotyczącą obecności owłosienia na ciele porównujesz do niedbalstwa, braku higieny. czy w reklamach powinni pokazywać tylko łysych z ogoloną twarzą, bo zarost to niedbalstwo? kiedyś owłosienie nawet bujne było normalnością, potem była moda na golenie całego ciała włącznie z okolicami intymnymi a teraz obserwujemy trend w którym obie preferencje zestawia się na równi i nikt nie musi się czuć zawstydzony.
  • Odpowiedz
@technojezus: >Ale czy ja pisze, że kobieta się nie może golić?
Nie wciskaj mi słów, których nie napisałem.

Chciałem wytłumaczyć, że firmy badają i / lub wyznaczają trendy. Tak zawsze jest w marketingu.
Także kwestia owłosienia modelek zmienia się w czasie. Teraz jesteśmy przyzwyczajeni do modelek / modeli którzy są wydepilowani na różnych partiach ciała. A ty od razu fikołek, że zakazujemy.
  • Odpowiedz
@technojezus

Ja rozumiem, że są kobiety, które nie golą pach jak i ogólnie ciała, ale po co to pokazywać w reklamach? Nie wiem jak dla was, ale dla mnie ta reklama jest obrzydliwa.


Dlatego, że ty o tym jutro zapomnisz, albo ci to będzie wisiało, a "oświecony" lewak walczący z bodyszejmingiem będzie się odtąd utożsamiał z adidasem i robił tam częściej zakupy. Identycznie jak z promowaniem LGBT (no chyba, że w krajach arabskich, to tam nie).
  • Odpowiedz