Wpis z mikrobloga

Ziomuś z "Sam buduję bez kredytu" niezmiennie rozwala mnie swoją głupotą. Np. tu mówi, że ci, którzy mieli jakieś zastrzeżenia, zrozumieli, że ich gadanie nic nie zmieni. Nie, ciołku, wszystkim tym, którzy mieli jakieś zastrzeżenia w komentarzach, zapewne sprzedałeś już shadowbana, jak twój idol #lukaszbudowlaniec.
berman - Ziomuś z "Sam buduję bez kredytu" niezmiennie rozwala mnie swoją głupotą. Np...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blackmilk: Nie zrozumiałeś. Chodzi o hipokryzję jutuberów, którzy chwalą się tym, że mają pozytywne komentarze, a mają, bo wcześniej usuwają negatywne. Mechanizm taki sam jak u mitomana, stąd mój wpis na tym tagu. Akurat pod filmami tego koleżki pisało kilka osób z branży i z solidną wiedzą. Żadna z tych osób już tam nie pisze. Z drugiej strony - może im się znudziło, kolo jest naprawdę "betonowy" ;)
  • Odpowiedz
@berman: taaaa osoby z branzy, chyba k---a forumowej dla 16 latków z uwagami do gościa jak ma wydawać swoje pieniądze i by zjadł g---o za 3 złote - całe jutube.
Robić trzeba tak by nie bał się pod tym podpisać kierownik budowy i by inb to odebrała. Cała reszta może szczekać i jeść bany.
Szkoda, że nie było jutuby jak budowaliśmy dom 25 lat temu w którym obecnie jeszcze mieszkam,
  • Odpowiedz
@blackmilk: skoro buduje bez kredytu to pierwsza myśl taka, że chce oszczędzić ale w jego przypadku to złudne bo na same gadżety i sprzęt wydał już dobre 20 000 zł więc to takie odsetki od kredytu za określoną liczbę rat a koleś jest betonowy to fakt bo mu pisali niedawno w komentarzach jak zagęszczał piasek, żeby nie robił tego jak ma wodę w środku a on to olał i zrobił
  • Odpowiedz
@astri: No są gadżeciarze, i ten grześbud jest jednym z nich, to oczywiście jego pieniądze i jego sprawa, na co je wydaje, ALE: cały czas płacze, że budowa mu wolno idzie, bo nie ma kasy, a jednocześnie puszcza krocie na jakieś sprzęty do filmowania. Oczywiście zastosował wszystkie formy ściągania kasy z internetu: patronite, reklamy, wsparcie na yt na abonament. Tak jak ktoś mu kiedyś napisał, pewnie myśli, że zbuduje ten
  • Odpowiedz
@JanPatus: daje, ja mam za napisanie ze robi wszystko inaczej niz sie powinno a to było na etapie murowania gdzie uzywal poziomicy jako młotka/kielni przy ustawianiu bloczków itp ;p
  • Odpowiedz
@blackmilk a propos fundamentu 20 lat temu zamiast zbrojenia szły kamienie, i był na 120cm minimum kopany a nie ma 30 xD, jestem fanem mimo wszystko tego głębokiego fundamentu sam mam jak pamiętam 80 albo 90 cm fakt ze zbrojeniem ;)
  • Odpowiedz
@Djelon: Według mnie to drugie - pajacuje, żeby nabić oglądalność. Poza tym chyba ma kiepskiego kierownika budowy, bo niektóre rzeczy naprawdę mógłby sobie odpuścić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@berman: a ja gościa oglądam, nie ma pojęcia o budowie ale chociaż tego nie ukrywa, i nie zgrywa kto wie kogo. Potrafi przyznać się do błędu i pokazać ten błąd. A to że jest gadzieciarzem to fakt, ale to lubi i to jego sprawa. Za kwotę tych gadżetów już by pewnie miał mury ;) To samo z nagrywaniem, fajne ujęcia robi , nagrywanie dronem ale pewnie połowę czasu traci na
  • Odpowiedz
@Daro_: On po prostu pajacuje przed kamerą, a nie buduje - ale to jego sprawa, jego czas i pieniądze. Mnie ruszyło co innego - gdy pochwalił się w komentarzach, że ludzie go nie krytykują - a nie krytykują dlatego, bo krytykujących pobanował. To się nazywa hipokryzja, podobna do tej u #lukaszbudowlaniec
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@berman: ty możesz uważać że on pajacuje przed kamerą a ktoś inny może uważać że my pajacujemy na wykopie ;) nie widziałem tego żeby się chwalił że nie ma negatywnych komentarzy, dziwne bo często na filmach mówi że pewnie będzie miał hejt w komentarzach za to co zrobił liczy się z tym, zresztą pod każdym filmem na mnóstwo nieprzychylnych wpisów, że po co to robi itd. Zresztą pokaż mi twórcę
  • Odpowiedz