Wpis z mikrobloga

@Gaboleusz: w biedrze najgorsze jest to popędzanie gdy już zapłacisz ale jeszcze przekładasz fanty z pojemnika do torby, komunikat głosowy co kilkanaście sekund, skrypt pisał psychopata
  • Odpowiedz
Serio, kasy samoobsługowe biedra Lidl to #!$%@?ństwo Auchan potrafił jakoś zrobić to perfekcyjnie. Tam się coś #!$%@? może raz na 20zakupow

@PrzetunelowanyElektron: To ja chyba mam szczęście, bo w moim Lidlu jest pracownik do samoobsługowych kas i szybko reaguje jak komuś się coś zesra. Faktycznie w Auchanie zawsze działa to bardzo dobrze, ale rzadko tam kupuję, bo ten sklep jest dla mnie za wielki i szybko mnie męczą zakupy tam.
A
  • Odpowiedz
@hu-nows: Pakuj od razu do torby po zeskanowaniu.

Ale fakt, często się nią zgadza waga w jakimś chlebie (kupowanum na sztuki) i #!$%@? w dupę. Czekaj godzinę na obsluge
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: kładziesz od razu swoją torbę albo koszyk do pojemnika wagowego i to się taruje na zero zanim zaczniesz wkładać produkty po skanowaniu? Może odkrywam Amerykę..
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: trzeba sprawdzić z tym koszykiem, może przewidzieli.. boję się eksperymentować z tymi maszynami bo w mojej biedrze pracują panie ze wzrokiem "zamorduję cię" gdy człowiek stoi pokonany przez algorytm bo np. miała wejść promocja na rachunek a nie weszła i nie możesz sam wycofać produktu
  • Odpowiedz